Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B5 passat 1.9 pdtdi 131l...

B5 passat 1.9 pdtdi 131l motornak sokszor nincs húzása. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Több alkalommal is észre vettem, hogy menet közben el hagyja az erő a motort. Padlóig betaposott gazzal 2ezres fordulat 80as tempo.

Motor leallítása és újra indítása után a probléma megoldódik. Mi lehet az oka? Köszönöm válaszaitokat előre is!



2021. dec. 3. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van ebben a motorban részecskeszűrő akkor full el van tömődve, illetve érdemes lenne az EGR-re is ránézni, ránézetni, illetve turbót is kipucolni. BMW-nél is volt a gond, megoldotta. Az se ment 80-nál többet, letiltott.
2021. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hibát is bedob olyankor?
2021. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Klasszikus 1.9 TDI apróság, mindegyiknél előjön. A turbónál a változó geometria le van ragadva a koromtól, ki kéne takarítani.
2021. dec. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszoka!

Nem hibát nem jelez az EGR-re tipptem én is elsőnek. De megnézetem egy hozzáértővel. Köszi még egyszer nektek!

2021. dec. 5. 04:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!