Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóm fényezett elemeinek...

Autóm fényezett elemeinek felületi lakkréteg hajszálrepedéseit milyen technológiával javíthatnám ki?

Figyelt kérdés

Létezik valamilyen polírozással felvihető lakk? (Ami pl. úgy működne, mint a fényezés felújító színpolír.)

Nem akarom újra fényeztetni, mert veterán autó, és szeretném megőrizni az eredeti fényezést.



2021. dec. 5. 00:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kerámia alapú bevonat kerül a fényezésre polírozás után ami meg védi az autó fényezését a karokkal és kisebb sérülésekkel szemben jellemzően 6 hónap és 1 év közt bírja azaz évente újra rá kell vinni a bevonatot legtöbb profi autó kozmetika csinálja már évek óta ezt az eljárást .

Mi részlegesen felujitott azaz gyári fényezés meg örzése mellett minden más felújítása után illetve telje felújítás után is amikor újra van magas minőségben fényezve egy autó alkalmazzuk . Nyilván nem egy túlzottan olcsó eljárás ez a bevonat , de veterán és hobbi autóknál ez sokadlagos tényező szokott lenni .

2021. dec. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Le kell waxolni. 10-ed annyiba kerül, és ugyan olyan. Az átlag emberek 99%-ának ugyan azt az eredményt hozza ránéztére. Semmivel nem rosszabb. Fényező vagyok, nekem nem kell a parasztvakítás. ;)
2021. dec. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

„ Fényező vagyok“


Egy fényező sosem mond olyat hogy a bekulimászolás ugyanolyan jó mint egy polírozás. A wax kb. 1-2 hétig jól néz ki aztán ugyanolyan szutyok, mint volt.


*ugyanolyan egybe

*ugyanazt szintén egybe

2021. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A jó vax hónapokig véd. Szerintem félreértetted, mert én a kerámia bevonat ellen írtam a waxolást.
2021. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg félreértettem. A hókuszpókuszokban én sem hiszek.
2021. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!