Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első szélvédőn hogy lehet a...

Első szélvédőn hogy lehet a kavicsfelverődés helyét eltüntetni teljesen? A repedést ok, hogy eltuntették, de a zúzódás látszik. Vagy le kell cserélni az egész szélvédőt?

Figyelt kérdés
Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Ma megnéztem vagy 100 autót, egyiken sincs kavicsfelverődés, naná hogy csak az én kocsimon az egész országban.

2021. dec. 7. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont azt a kavics felverődést a kis csillagot tudják eltüntetni, a repedést azt nem.
2021. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha javítás után még látszódik, akkor már sehogy
2021. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"egyiken sincs kavicsfelverődés, naná hogy csak az én kocsimon az egész országban."


Ha ez megnyugtat, fater nissan primerajanak úgy néz ki az első szélvédője mintha háborús övezetből jött volna.

Valami játékszélvédője van :)

2021. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ott egy pici körömnyi üveg gondolom hiányzik az üvegből. Ilyenért érdemes szélvédőt cserélni? Csak félek, mi lesz ha újra felpattanás, és kidobott pénz lenne...
2021. dec. 7. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyire van a látótérben?


a jó, ismétlem JÓ üveges nem olcsó mulatság.

Nem is az üveggel van gond, hanem ha nem csinálják meg normálisan akkor beázik és párásodni illetve rohadni fog a kédereknél.

2021. dec. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Veztőoldalon van, de feljebb a látótértől, viszont esztétikailag engem zavar hogy odanézek és ott egy pötty.
2021. dec. 7. 18:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Illetve inkább az zavar, hogy nem is látni az egész városban olyan autót, ahol kavicsfelverődés van a szélvédőn, egyedül az enyém ilyen :(
2021. dec. 7. 19:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy eltüntetni, hogy még keresve sem találod a helyét, a legritkább esetben tudják. Ha ennyire zavar, akkor komplett csere!
2021. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!