Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy ott normáli...

Miért van az, hogy ott normálisan el tudnak közlekedni egymás mellett az emberek?

Figyelt kérdés

[link]


Pedig van tisztességesen gyalogos és autós forgalom is.



2021. dec. 11. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Betartják a szabályokat, udvariasak, nem eröszakosak és megvan a kellö intelligenciájuk, nem "én vagyok a Jani" módszerrel közlekednek.
2021. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze dudálás ott is hallatszik időnként, de biztos vagyok benne, hogy egy kelet-európai országban egy ekkora forgalom olyan agressziót okozna, hogy egymást vernék az emberek. A gyalogosokra szerintem senki nem is figyelne szinte.
2021. dec. 11. 22:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezik közlekedési kulturának.
2021. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
78%

- Times Square

- Minden sarkon egy egyenruhás

- Éjszaka


Ha már voltál ott valaha is nappal... főleg autóval, akkor azonnal visszasírnád Magyarországot. Egyébként itt is lehet felvenni ilyen videókat, a sűrűn ellenőrzött helyeken, főleg éjszaka.

2021. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezen a videón talán mégjobban látszik. Senki nem siet, nincs rajoskodás, nem kell megmutatni, hogy az én mennyivel nagyobb, erősebb. Egyébként is hova siessen az ember ilyen ragyogó napsütésben.


[link]

2021. dec. 11. 22:27
 6/11 A kérdező kommentje:

#4


Vannak nappali felvételek is. Azokon is az látszik, mint az éjszakain. Ettől még biztos vannak ideges sofőrök ott is, ezt nem kétlem.

2021. dec. 11. 22:29
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

én nem látok semmi különbséget

menjél ki hajnalban a Hungária körútra, ugyanilyen lazán nyomják. Csúcsidőben amcsiknál is más a helyzet

2021. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7


Hungária körút? Ugyan már, ne nevettessél. Hol van az ehhez képest forgalom szempontjából?

2021. dec. 11. 23:37
 9/11 Koaxk Ábel ***** válasza:

Bár nem néztem végig mind a 46 percet, de egyáltalán nem kirívóan nagy a forgalom ott, pl a korábban említett Hungária körúthoz képest csúcsidőben!

Semmivel nem látok a videón nagyobb "közlekedési kultúrát" mint itthon!

Dugóban értelme sincs nagyon vergődni, ez itthon se jellemző!

Nyilván elszabadul a pokol csúcsidőn kívül mikor lehet dinamikusabban is haladni, de ez más tészta.

2021. dec. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Én is csak belekukkantottam pár percre, de semmi nagy eltérést nem láttam a budapestihez képest.

Annyi, hogy jobb állapotúak az utak és az autók, de ez meg inkább az ország anyagi helyzetét tükrözi.

Plusz ez egy összevágott videó, tehát simán lehet, hogy az agresszív, anyázós sofőrök ki vannak vágva.


Tessék itt egy budapesti videó, itt is szépen haladnak az autók a dugóban, senki nem ver senkit.

[link]

2021. dec. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!