Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak milyet vegyek...

Első autónak milyet vegyek max kb 1,6 millióért?

Figyelt kérdés

Vezetek egy Opel Zafira (kb 2004 körüli) családi autót 2 éve, illetve időnként egy Citroen C4-et (szintén 2004 körüli). Tanulni, illetve vizsgázni VW Polo-n.

22/f vagyok, és van annyi összespórolt pénzem, hogy vegyek egy használt autót, a keret rá max 1,6 millió ft. Nyilván alkudni le lehet valamennyit.

Nem akarok egy leharcolt prémium kategóriás autót. Inkább egy középkategóriásat, de az menjen ahogy kell.


Milyen modelleket ajánlanátok?

Suzuki kizárt.


2021. dec. 26. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Suzuki Swift.
2021. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1.6millavan mindenre vagy csak az autóra? Dízel? Benzin?
2021. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha 1,6 milliód van akkor egy 1 milliósat vegyél, hogy maradjon pénzed a javításokra.
2021. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Suzuki miért kizárt?

Nem a márka a lényeg, hanem az, hogy milyen tulajai voltak előtte.

Mercit is le lehet rúgni és Suzukit is lehet rendben tartani.

Nyilván van 2-3 márka, amit tényleg érdemes kerülni, de a Suzi szerintem nem ilyen.

2021. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

4-es, azért kizárt a Suzuki, mert 22 éves gyagyásgyerek, aztán "nEm mEnŐ" a haverok előtt. Mert szerinte van olyan másfél milliós autó, amivel menő tudna lenni. :'D Nyilván ha lenne sütnivalója, akkor tudná, hogy ilyen áru autónál az a legmenőbb, amelyik a legfiatalabb és legjobb állapotban van, kevés km-rel, ergó a legracionálisabb. Egy Suzuki pont ilyen lehet.


Szóval, kérdező! Ne légy gyagyásgyerek és használd az eszed, ne zárd ki a Suzukit. Nyilván van más jóság is, de én tuti azok között nézegetnék elsőre.

2021. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Ennyiért van 5-ös Golf is, de ez olyan kérdés, hogy a válaszolók a saját kedvenc autómárkájukat javasolnák. Én mondjuk az Octaviát javasolnám, de normális nincs ebben az árkategóriában. Max 1,4-et ütöttem be a Hahu-n, hogy maradjon pénze átiratni meg a főbb dolgokat megcsinálni.
2021. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Tisztázni kellene, hogy milyen elvárások vannak az autóval kapcsolatban, milyen használatra, milyen erőforrással, mekkora erővel, milyen formát, milyen méretben stb akarsz.

Meg a szokásos kérdés, ebben az összegben benne van a papírmunka és az első szervíz is?

2021. dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Renault Megane II. Kombi, minden belefér, jó vezetni, kényelmes, jól megy. Kulcs nélküli, kártyás indítója van, imádom! 2006-tól az évjárat, ha normálisan gondozzák egy költségmentes sohanemhagycserben-autó.
2021. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Suzukit nem akarom, mert nem tetszenek. Bármi más jöhet.

Ha flexelni akarnék vennék egy top kategóriás kocsit, ami le van harcolva, és havonta kellene szervizeltetni, csak hogy megmutassam, hogy nekem ilyenem van.


1,6 mindennel együtt, max még egy százas.

Elsősorban nem autópályán menne, hanem főleg városban, illetve város-falu között.

Kombit feleslegesnek tartom, mivel a családi autó 7 személyes, így ha kell, használom azt.

110 lóerő legyen benne, benzines.

2021. dec. 26. 23:00
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez így belőve akármelyik szívó 1.6-os ~2000-2008 között gyártott autóra igaz.


Megane,Clio,307,407,Civic,Accord,Focus2,Laguna,Corolla,Gastra,Hastra,Corsa,

Grande Punto.

2021. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!