Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki mit tart az autóban a...

Ki mit tart az autóban a kötelező felszereléseken kívül?

Figyelt kérdés
Gondolok itt hasznos kiegészítőkre (jégkaparó, törlőrongy stb) illetve más dolgokra amik jól jöhetnek (notesz, toll, usb kábel stb)
2022. jan. 4. 18:51
1 2
 1/20 anonim válasza:
75%

zsebbika + kábel

elemlámpa

kötél

+ benzin

hőfólia

MRE 3 féle

víz

Leatherman Wave

gumikesztyű

gázpisztoly + jelzőrakéta

takaró

alsógatya + zokni + póló + nadrág


Mondjuk én sokat vezetek, nagy távokra.

2022. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

bikakábel

votató kötél

biztosítékok

pót izzók

kertészkesztyű (ha szerelni kell út szélén)

kombináltfogó

kis csavarhúzókészlet

gyorskötöző

vascső (a kerékkulcs meghosszabbítására)

elektromos pumpa

2022. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Bikakábel

Jégkaparó

Toll

Égő készlet pótbiztosítékokkal

Láthatósági mellény

Esernyő

Szerszámok

Pótkerék

Müzli szelet ha megéheznék

Ásvány víz

2022. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Olyan sok csetreszt nem tartok a kocsiban. Ami nálam előfordul: toll, aprópénz, mikroszálas törlőkendő a kesztyűtartóban. Itt van az autó kezelési útmutatója és a szervizkönyv is. Bár ezt tulajdonképpen sorolhatjuk a "kötelezők" közé. USB kábel és egy szivargyújtóba dugható feszültségmérő a könyöklő alatti rekeszben. Előző autómmal sokszor szívtam generátorhiba miatt. Ebben sajnos nem lehet kiíratni a menüben a feszültséget. Ugyanott pótpatronok a gyári illatosító rendszerhez. A csomagtartóban a padló alatti rekeszben: egy literes flakon szélvédőmosó tartalékba ha itthonról 200 km-re fogyna ki. Sokszor megyek hosszú utakra és a mostani autóm nem szól, ha már kevés a lé, egyszer csak nem jön többet. Nem értem miért spórolták ki ezt a funkciót, az előző 17 éves autóm simán tudta. Egy ilyen összehajtogatható szivacsszerű csúszásgátlós alátét (nem tudom mi a hivatalos neve). Ezt csak azért, hogy ha valami koszos, szóródó anyagot kell szállítanom, ne a kárpitra rakjam. Ugyanilyen okokból egy kicsire összehajtható "gyári", autóm logójával ellátott, repiajándékként kapott textilszatyor. Talán még egy-két hasonló apróság, de őszintén szólva nem is tudom most hirtelen.
2022. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Általában van egy-két nagyobb karton doboz a csomagtartóban és szatyrok.


Sokat túrázom, van amikor csatak sárosan jutok vissza a kocsihoz és akkor jól jön a doboz amibe bele dobálom a cuccokat és semmi nem lesz koszos. Ha meg már kezd tönkremenni a doboz, akkor csak lecserélem.

2022. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Puha rongyot, ablaktörlő szivacsot, egy pár kézre simuló munkakesztyűt (ha olajos dolgokhoz kell nyúlni), gumipókokat, kerékkulcsot, villáskulcs-készletet, papírtörlőt, térképet, napszemüveget, CD-lemezeket (ha hosszabb útra egyedül megyek, szoktam hallgatni), rágógumit (álmosság ellen jobb, mint a kávé!), esernyőt, októbertől áprilisig jégkaparót, és egy húszforintost hogy bev.központban a kocsiba legyen mit beletenni.
2022. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%
Olaj 5w40, rongy, kaparó, két bicska, boxer(box gyűrű), pót napszemcsi, 1pár kesztyű tankoláshoz, nedves törlő kendő, aszem ennyi.
2022. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Zsebbika

krovakészlet

kötél

féktisztító

motorolaj

rongy

Jégoldó

jégkaparó

Pótizzók

biztosíték készlet

zseblámpa(mégneses COB ledes)

szerelőkesztyű

csőrös fogó

Luxos bites csavarhúzókészlet

gyorskötöző

mini 12V-os kompresszor

vékony filc

toll

apró

Víz

konzerv kaja

vascső a kerékkulcsra

doboz gyufa

szivargyújtós töltő feszkijelzéssel

töltőkábel

Budipapír 1 tekercs

Meg egy LADA hátsó féltengely csak a csapággyal ha olyan helyen megyek át, vagy olyan helyen kell megállni életet menthet.

2022. jan. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Ja igen meg egy doboz koton, azt kihagytam.
2022. jan. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2022. jan. 5. 05:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!