Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sajnos megbántam a kocsit...

Sajnos megbántam a kocsit amit vettem. Csak 75 lóerő és emiatt eladhatatlan, hiába megy tökéletesen az 1.4 benzinmotor és használom simán 100-110 km/h val, mindenki leszólja. Egyszerűen gyujtsam fel? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Te dolgod hogy felgyujtod vagy nem.

De miért nem elég a 110 ?

Én se járok gyorsabban és nemszól le senki , nem szoktam senkinek elmondani.

Igaz autópályán ritkán járok de ott se érdekel ki menynivel megy.

Városban meg városon kivül is bőven elég ez.

2022. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mielőtt megvetted mit hittél mennyit tud a 75 ló?

Amúgy városi, napi használatra tökéletes, de ne ezzel akarj nevezni a váci úti illegális gyorsulásra.

2022. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Arra amire és ahogyan használod NEKED megfelel? Ha igen, akkor miért gyújtanád MÁSOK véleménye miatt?
2022. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy eladhatatlan, sokan keresik a kis köbcentis, kis fogyasztású autókat. Az enyém 70 lovas volt, két héten belül vitték, mint a cukorkát.
2022. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nem azért eladhatatlan mert 75le hanem azért mert lom , rengeteg 50-90le autó cserél gazdát
2022. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Le sem írom az enyém hány LE, de őszintén? Nem is érdekel… Amire vettem (mindennapos városi rohangálás, gyerekszállítás, szülőket orvoshoz vinni stb) tökéletes. Elsősorban miért nem azt nézed neked megfelel-e? Amúgy meg hirdesd meg, ha elégedetlen vagy vele, és akkor fogod látni lenne-e rá jelentkező. Az, hogy néhány nagyokos ismerősöd mit mond nem oszt, nem szoroz ebben a kérdésben. Ők lehet nem vennék meg, Kovács Béla meg a nejének városi autónak igen.
2022. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne eladhatatlan? Miért akarnád eladni, ha tökéletesen működik?

Én 1 évig napi szinten jártam bruttó 60 lóerős autóval. Azért csak múlt idő, mert elromlott, de egyébként sajnálom, mert jó kis kocsi volt. Most egy 122 lóerős kocsit használok, nemrég vettem mellé egy kis fogyasztású 40 lóeerős egérkamiont....

2022. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

1) ha neked megfelel, akkor miért adnád el, miért gyújtanád fel?

2) a 75 LE-től önmagában nem lesz eladhatatlan egy autó. Magyarországon kifejezetten keresettek az egyszerűbb, kicsi benzinesek.

2022. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Melyik 1.9 tádés, 90 lóerős volkswagen konszern tulajdonos szólta le az 1.4-es mindössze 15 lóerővel kevesebb, de teljesítmény/liter arányban jobb autód?
2022. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez egy golf 4 lesz😃


Nem rossz pedig az az 1.4-es motor.

Nekünk legalábbis annó ibiza 6L-ben komolyabb chiptuninggal,egyedi leömlővel elég szépen ment!

Autópályás v-max 220km/h

Visszasírom...

2022. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!