Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó képviseli a...

Melyik autó képviseli a legnagyobb értéket a szemedben? Melyiket vezetnéd ezek közül mindennapi autóként? 15-20M

Figyelt kérdés

Ha egymás mellett látnád az alábbi autókat, melyiknek a tulajáról gondolnád azt, hogy nagyon tehetős?


Bmw m4 competition (2016)

Mercedes benz c63 amg coupe (2016)

Porsche Macan turbo (2016)


Ha az egyébre nyomsz, mindenképp írd le mit vennél ezek helyett!


Ha szeretnéd kifejteni a miértjét, írd meg kommentben!

Szívesen olvasok minden véleményt és megy rá a zöld!


2022. jan. 12. 03:18
A kérdező szavazást indított:
M4
C63 amg
Macan
Egyéb, 15-20 milliós kategóriában
21 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy a hétköznapi ember szemében egy porsche az mindig kitűnik!

Akkor is, ha az egy 8-9 millió ft-os panamera, vagy egy 3-4 milliós 20-25 éves boxter, vagy egy 2 milliós cayenne.


Nem tudom miért, de a laikusok 98%-ka drágábbnak gondolja a 2-4 millió ft-os porschekat is, mint egy újabb suzukit vagy igazából szinte bármilyen páréves autót.

Így ezt tenném az első helyre!


Főleg, hogy egy kisebb méretű, városban is jól parkolható és 400 le-s 6 hengeres nagyon szép formájú és fiatalnak mondható hobbiterepjáróról van szó!

Szerintem értékálló, sokat nem fog esni az ára a következő 5 évben sem és mindenhol megnézik.



Második helyen a c63 van szerintem, a hangja összekeverhetetlen minden mással. Iszonyat nagy élmény lehet vezetni, és a komfort érzete is luxus. Főleg, hogy a futóműve is nyeli az úthibákat, ha comfortba teszi az ember (2021-es e53amg-t vezettem)

A prémium érzet valami csodás benne.



Utolsó helyre tenném az m4-et, holott az egyik szerelemautóm.

A futóműve iszonyatosan feszes.

Nagyon sok bmw-m volt már, illetve volt szerencsém vezetni is nagyon sokszor m4-et, m2-t.

Comfortban is nagyon feszes autók, ami jó úttartást ad, de lerázza a vesém a legapróbb úthiba is.

Szép hangjuk van, főleg ha kap egy akrapovic rendszert, viszont a c63 mellett kis túlzással olyan a hasonlóság, mint egy 4 hengeres dízel és egy 2.0 tfsi R golf között.


Élményben biztosan a bmw nyerne, ha pályára kéne vinnem, de mindennapinak a komfort miatt a mercit venném.


Viszont lehet kicsit sznob vagyok, de rosszul érezném magam abból a szempontból, hogyha megáll mellettem egy 8 millás panamera, azt gondolják az emberek, hogy az egy sokkal drágább autó!


Miért van ez? Én gondolom rosszul, vagy szerintetek is így van?

2022. jan. 12. 03:28
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha már Porsche, akkor nem undorító SUV. Hányom el magam. Ember vesz Porschét, ami a sportautók királynője, aztán tökönszúrja magát SUV-val. Viccnek is rossz. Egy jó kis Porsche 911 Turbo S. Na, az mán igen. Vagy akár egy Boxster.
2022. jan. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Toyota Highlander talán. Én azt szeretem, ha nem látok el egy autó fölött és 4X4-es.
2022. jan. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Egyiket se venném, túlárazottak. Erre való, hogy akinek kicsi a nemiszerve az villoghasson valamivel. Mindenesetre alapból nem költenék ennyi autóra, de ha mégis, akkor ennyiért tutti újat vennék. Japánt vagy koreait.
2022. jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

Nekem az tűnik ki hogy ez egy gyerekes kérdés.

Komoly ember nem kérdez ilyet és nem is ez szerint választ autót.

2022. jan. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Már csak azért is hogy bosszantsalak kérdező:


[link]


[link]


Én egy ilyesmit vennék.

2022. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Számomra talán egy bukólámpás Honda NSX.
2022. jan. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én ennyiből Volvo S60-at vagy V60 crosscountry-t vennék. Attól függően, hogy mennyi csomagtér kell. Amennyiben lehetséges nem a legújabb, mild hibridet, hanem még a korábbi sima turbós motorral
2022. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#6

Pacsi. Most még én is Plugin hybridet vennék, valszeg 508 SW-t.


Lehet szar franciázni, de egy Peugeot még mindig olcsóbb, mint egy M4 vagy egy Porsche. Mellesleg a garancia lejárta után kevesebb a szervizszámla.


Mondom ezt úgy, hogy a BMW M3-M4 nekem is álomautó.

2022. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én a BMW-t választanám. Külsőre-belsőre is az tetszik a legjobban, és amúgyis a BMW-t mint márkát preferálom. Azt meg pont leszrom ki mit gondol a BMW-sekről.
2022. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!