Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Taurus nyári gumiról mi a...

Taurus nyári gumiról mi a véleményetek? Mennyire éri meg megvenni? Hétköznapi használatra lenne ritkán autópálya. :)

Figyelt kérdés

2022. jan. 12. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Én egy telet letudtam a Taurus téli gumival. Nem panaszkodom rá.
2022. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a Barumot és a Nexent ajánlották. Nexen szettet vettem, elégedett vagyok vele. Bár négyévszakost használok, talán hasonló minőségű a többi abroncsuk is.

Nexen Nblue season

2022. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt és semmi baj nem volt vele.

Magyar gumigyár , de a Michelin megvette.

2022. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. jan. 12. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy Szerbiában gyártják.
2022. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen szerb gyártmány, mint a sebring amit a Michelin birtokol csak az mérföldekkel jobb gumi legalábbis téliben. A taurus az arra, jó, hogy legyen valami rajta, és normál használat mellett biztonságos. Viszont amikor én ilyen gumival vettem autót, amire már extrább gumi kellett volna…hát egy komolyabb kanyarban száraz talajon…nem túlságosan marasztalt a sávban. Nekem ez a személyes tapasztalatom. Persze akkor új gumik voltak ezek, de így sem volt megfelelő. A ling long laufenn téli gumik meglepően jónak bizonyultak ismerős körben. Nyáriból mindenképp valami ismertebb márkát vennék, a nexen tudtommal kínai vagy talán koreai, de elég tűrhető gumikat csinál.
2022. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!