Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Filtron...

Mi a véleményetek a Filtron szűrőkről?

Figyelt kérdés
Nagyon jó árban rendeltem pollen, benzin, olaj és légszűrőket. Viszont kiváncsi lennék, hogy jó minőségűek ?.

#légszűrő #pollenszűrő #Benzinszuro #Olajszuro
2022. jan. 26. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Le lehetne állni vitatkozni, hogy a Mann/Bosch jobb-e, de szerintem felesleges. A Filtron is tökéletesen teszi a dolgát és általában valamivel olcsóbban. Szerintem legjobb ár/érték arányú szűrők a Filtronok.
2022. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Énis úgy láttam. Komplett pakkba vettem, és a filtron benzinszűrővel olcsóbb volt mint a Mann/Bosch benzinszűrő nélkül…
2022. jan. 26. 18:39
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
Gyerekkori barátomé a magyarországi nagyker itt a faluban. Marhára megy nekik a bolt. Ha rossz lenne a szűrő nem vinnék így.
2022. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen tökéletes!!!!


Én autómba 2000 a légszűrő és 1000 az olajszűrő Filtronban....

10e km után úgy is csere.... feleslegesnek tartanám a 3szor drágább Bosch-t pl.

2022. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na megjött a Filtron szűrő, holnap kerül bele az autóba. Így minőséginek tünik a termék de majd kiderül, hogy milyen is de kétlem, hogy rossz lenne
2022. jan. 28. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!