Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VIII. Kerület Rigó utca...

VIII. Kerület Rigó utca környéki parkolás, valamint ponyvával letakart parkolás?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy a VIII. kerületben található Rigó utca környékén tud-e valaki nem fizetős parkolási lehetőséget? További kérdésem az lenne, hogy ha letakarom az autót ponyvával akkor megbüntethetnek-e a parkolóőrök?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 9. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A ponyvás dolog engem is érdekelne.

A parkolóőrök csak nem tekerik fel, hogy van-e benne cédula vagy sem.

2010. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ponyvával ugy takarhatod le ha a ponyván rajta van a rendszámod. Nálunk az utcában így csinálják (ketten is)

A fizetős parkolás már más kérdés.. :D

2010. szept. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használj mobilparkolást:p probléma megoldva!
2010. szept. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell a ponyván rendszámnak lennie. És ha az autó le van takarva, a parkolóőr nem nyúlhat hozzá. Alapvetően nem érhet az autóhoz, az esetleges mikulás zacskót is csak úgy teheti az autóra, hogy nem ér hozzá. Igaz ez arra az esetre is, ha pl. a hó megmarad az autón, nem törölheti le hogy megnézze van-e jegyed. Én rendszeresen letakarom az autót a munkahelyemnél és nem piszkálják.


maci

2010. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!