Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csúszik a röpsúlyos...

Miért csúszik a röpsúlyos kuplungom? (Babetta 207)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy babetta 207-em és nem tudom hogy miért de csúszik a kuplungom, az indító pofák elvileg jók, amikor leszedtem a kuplung fedelet a kuplung tárcsa az leesett miközben forgott (nyilván mert nem volt lefogatva, félre értés ne essék tekertem a babettát, direkt csináltam hogy leellenőrizzem hogy működik-e az indítópofa) de ezek szerint az indító pofák jól csinálják a dolgaikat, a röpsúlyok illetve az indító pofák is lelettek csiszolva, nem olajosak, elvileg nem tudnának elcsúszni. Röpsúlyból próbáltam két félét is, van ami 3 pofából és 3 rugóból áll, illetve van amelyik 3 pofából és 1 hosszú rugóból áll. Mindkettővel ugyanaz a helyzet. Elcsúszik, néha meg meg akadozik (szakaszosan csinálja csak jól a dolgát), amikor nagyon rátekerek, de előtte ha csak kicsit tekertem már akkor is vitte tovább a dolgokat a tengelynek és pörgött is a motor, most nem tudom mi a baja, előtte állt egy darabig, és most hirtelen ez lett, de cseréltem rajta szimeringet, mert csupa olaj volt az indító pofa(előtte is jelen volt ez a hiba jelenség ezért szedtem szét). Ha tudtok rá hiba lehetőségeket, kérlek soroljátok. Előre is köszönöm! Illetve valaki írta itt hogy ugyanilyen baja volt és vett hozzá gumis röpsúlyokat, vagy indító pofákat, nem is tudom már, de azt írta megjavult. Nekem is segíthetne ez? És ha igen, ilyet honnan lehet beszerezni?

2022. febr. 8. 15:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!