Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lemerült az aksi. Ha most...

Lemerült az aksi. Ha most bebikázom, és 10 km-t megyek vele a boltig, akkor ott újra fog indulni? Vagy ne állítsam le a motort?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 14:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Nem biztos, hogy újraindul.

Ne állítsd le, amíg nem érsz haza és nem jársz be a garázsba.

2022. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha egyébként jó az aksi és van töltés, akkor beindul.
2022. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
5%
Utolsó, leírta, hogy lemerült! Ergo: Nem fog elindulni.
2022. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
ERGO? Tévedések elkerülése végett, a kettes nagyon jól írta: Ha az akkumulátor egyébként jó állapotban van, és jó a töltés, simán be fog indulni.
2022. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha egyszer le van merülve, akkor hogyan indul el? Ne beszéljünk már hülyeségeket.
2022. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Lemerült

Bebikázza

Elmegy 10 kilométerrel arrébb

Vajon elég e ez a 10 kilométer, hogy nyugodtan leállíthatja a kocsit mert az akku kap annyi töltést, hogy ÚJRA elinduljon?

Ennyi a kérdés, mit nem lehet érteni 🙄


És mondták, már ketten is, hogy ha jó az akku, akkor igen, 10 kilométerrel arrébb be fogja tudni indítani az autót.

Szerintem is, egyébként

2022. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
De épp ez az, hogy nem jó az akku, mert le van merülve. Ennyire nehéz értelmezni a leírtakat? És nem, nem arról van szó, hogy indítás előtt bebikázza, áramot lop, tölt rá egy keveset, stb. Le van merülve, ennyi a kérdés. Erről az egy esetről szól a kérdés.
2022. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Megerősitem 2est. Nekem a multkor a munkáskocsim hirtelen nem indult, lemerült az akksi. Kollégám jött, bebikázott, utána kb fél órát nem állitottam le, aztán egyszer véletlenül mégis, mert elfelejtettem. De újra beindult gond nélkül.
2022. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem véletlenül írtuk hárman: Ha egyébként jó az aksi. Például: Rajtahagyta a világítást, nyitva az ajtó sokáig és szól a zene, ülésfűtés, járó ventillátor leállított motornál, szivargyújtós porszívó, soroljam? Ezek mind lemeríthetnek egy aksit. A kérdező bebikázza, megy, akku töltődik. Mi az ami ezek közül nem eléggé érthető??
2022. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
9 vagyok, kimaradt: akku töltődik és a kocsi természetesen be fog indulni.
2022. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!