Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Panelban lakom, sokszor azért...

Panelban lakom, sokszor azért nem megyek sehova hogy a kocsimra ralassak olyan helyen álljak mert felek h be foglalják. Hogyan ne stresszeljek ezen? Mondjuk ha véletlenül nincs itt hely és máshova kell állnom?

Figyelt kérdés

2022. febr. 20. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
elmebeteg vagy
2022. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Én még nálad is rosszabb vagyok. Laktam én is panelban, de addig direkt nem vettem autót, amíg legalább bérelni nem tudtam a környéken egy garázst.
2022. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Én nem értem, ha azért nem kocsival mész hogy ne kelljen elállni vele, és nehogy baja essen, akkor minek van az autó?


Én ha veszek egy használati tárgyat (merthogy az autó bizony az), például egy telefont, akkor olyan árkategóriában választok, amit nem kell így féltenem. Nyilván ésszerű keretek között vigyázok rá, nem vágon földhöz és nem azzal kalapálom be a szöget, de nem 3 tokban a táskám külön bélelt rekeszében hordom, hanem bevágom a zsebembe a lakáskulcs mellé. Ezt én egy 60 ezer forintos telefonnal tudom nyugodt szívvel megtenni. Ha tízszer ennyibe kerülne, akkor én is irreális mértékben vigyáznék rá, de pont ezért nem veszek drágábbat. Az autó ugyanez.

2022. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

#3, én erre nem lennék képes. Tudom, hogy nem én csinálom jól és értem amit írsz. De akármilyen értékű autóm van, mindig félteném. Nem lennék képes pl az utcán veretni a jégesővel. Oké, hogy nem ér sokat, de ha újat kell vennem, mert tönkremegy, az nem kevés pénz.

Így vagyok a telefonommal is. Most lesz 4 éves, de tokban hordom, annak is külön rekesze van a táskámban. A lakáskulcs mellé a zsebembe nem lennék képes csupaszon bevágni. Lehet hogy már csak 30-40e-et ér, de ha pótolni kell, az nem ennyibe fog kerülni, hanem a többszörösébe.

2022. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél garázst, így mindig ugyanoda állhatsz.
2022. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
veszel garázst, vagy máshova parkolsz
2022. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon nem mindegy melyik város, melyik paneldzsungelében élsz..ha Gazdagréten, Havannán, Kelenföldön, Óbudán, akkor bizony kihívás..de...azt is látni kell, hogy egyszer el kell menned, addig nem ülhet ott egy fizetett ember, aki fogja amhelyet...ez a parkolási anomália világjelenség..New York, Mexikocity, japán városok,stb..itt még csak most kezdődik a gond. Sajnos meg kell szokni(beletörődni) hogy sosem állhatsz vissza ugyanarra a helyre.


Amúgy tök mindegy, hol csapják szét az oldalát..egy áruházi parkolóban, vagy a panel előtt. Inkáb arra ügyelj, hogy lábon ne tudják ellopni.

2022. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Mi az a be foglalják?
2022. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 hypno ***** válasza:
66%

Ne piszkáljátok, tisztában van az agybajával. Azért kérdezett, mert tudja, hogy nem normális amit csinál.


Kérdező!


Fordulj pszichológushoz, ez az ő szakterületük.

2022. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 krwkco ***** válasza:
80%

Az, hogy rálátsz az autódra, nem jelent semmilyen extra védelmet. Az idő nagy részébén pl. éjszaka nem ülsz az ablak mellett, hogy nézzed. Gondolom azt sem mindig látod, ahogy a szomszéd kiáll mellőle. Nem tudod megakadályozni, hogy meghúzza.

Amíg új volt az autóm, én is szivesen néztem az ablakból, hogy milyen klassz kis autó. De most már ott áll, ahol hely van.

Ugye az a baj, hogy időnként felmerül benned, hogy vajon ellopták-e már. És akkor kinézel és megnyugszol. Vegyél rá inkább valami extra védelmet, pl. Autoloklok2000-et és akkor a szomszédét fogják inkább elvinni. Egyrészt megnyugszol, másrészt az igazi védelem még az éjszakai lopások ellen is.

2022. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!