Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet az oka annak, ha a...

Mi lehet az oka annak, ha a használtautómat nem akarja megvenni senki sem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Vettem egy autót Németországból. Kereskedésben írattam át, ahol mondta a kereskedő, hogy jóval többet ér a kocsi, mint amennyiért vettem. Az autó jó állapotban van, költésgmentes, nem lóg, nem kopog rajta semmi sem, még az aljáról is tettem fel fényképet, hogy lássák semmi rozsda nincs rajta. A kereskedő által mondott ár alatt árulom az autót ennek ellenére. Rengeteg csoportban meghirdettem az autót, de még csak meg se csörren a telefon. Mi lehet ennek az oka? Közben meg azt látom, hogy a lelakott, szétrohadt kocsikért meg rohannak az emberek. Mit csinálok rosszul?
2022. febr. 22. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Biztos kilóg a lóláb.
2022. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első voltam.Már a feltett kérdés is sántít kicsit.
2022. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
:) Ha annyira jó a vas,minek akarok eladni "ár alatt"? Mind a 3 én voltam...
2022. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindössze annyi az oka, hogy szeretnék venni egy másik, drágább autót, ami nagyon megtetszett és ahhoz kellene a pénz. Elhiheted, ha kilógna a lóláb, akkor nem érdekelne a dolog, mert tudnám magamtól is, hogy "sáros" vagyok valamiben.
2022. febr. 22. 17:14
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Írd bele a hírdetésbe ezt is.Illetve készíts jobb képeket.Esetleg hírdetsd felárasan(pl. lista elejére hozás,ilyenek),legfőképpen légy türelmes.
2022. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Induljunk ki abból, hogy valóban az autó, és nagyon jó áron is van. Vevőként ez a "túl szép hogy igaz legyen" tipikus esete, ezért nem is pazarlom vele az energiámat. Az ilyen hirdetések mind kamuk. Ha a tiéd a millióból egy kivétel, akkor sajnos emiatt te megszívtad. Emeld föl az árat annyira, hogy nem legyen gyanúsan olcsó.
2022. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet olyan márkájú az autó, ami népszerűtlen.
2022. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld be.
2022. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nincs visszatekerve a kilométer óra.
2022. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít, hogy az általad ismert nepper mennyit mondott rá értéknek, mert nem ő akarja megvenni. Azt nézd meg, a hasznaltauto.hu oldalon mennyiért kínálnak eladásra ilyen autót, azokhoz már tudod viszonyítani a tied.
2022. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!