Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Esetleg valaki mo-n meg...

Esetleg valaki mo-n meg foglalkozik Subarukkal? Vagy akár valamilyen kisebb-nagyobb Subarus csoportok "bandák" vannak még esetleg? Mostansag igen csak szemezgetek egy Subaruval. Es már csak a "hova tartozás" végett is kérdezem 😁

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen csoportosulások meg szoktak történni a facebookon. Találtam is egy párat, tehát vannak.
2022. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Örülök neki mert én egyet sem találtam, csak adok-veszek csoportotxddd
2022. márc. 1. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor valamit nem jól csinálsz.

Ha rákeresek a Subaru kifejezésre és a csoportokat nézem akkor az első találat való igaz egy Subaru adok-veszek csoport, de rögtön a második a Subaru Csoport, a negyedik meg a Subaru FANok Hungary csoport.

2022. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Subaru csoport , Subaru FANok Hungary . Illetve elég sok subarus csoport van . Vannak privát csoportok is mint pl a SubaruSOK névre hallgató ide pl más csoportokból keveredik be pár ember .

Ipreza club hunagry is ilyen például.

Igen szűk csoport vagyunk mi subarusok elég kevés subaru mániás van itthon emiatt sok privát csoport van ahova próbáljuk az értelmesebbeket össze szedni . Sok közös gurulás van illetve kisebb találkozók . Van egy köménymag itthon ahova be kerülni nem egyszerű , de ki kerülni innen annál könnyebb.

2022. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!