Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 köbcentis motoroknál hogy...

50 köbcentis motoroknál hogy megy egy hideg indítás?

Figyelt kérdés
Haverom mindig úgy szokta hogy tartalékon egy kis szivatóval. És ilyenkor általában első rugásra indul majd kb 10-20 másodperc után a benzincsapot tartalékról kinyitja (egy rieju mrt-ről van szó) Ez helyes módja egy hideg indításnak ?

2022. márc. 16. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem minek tekergeti a csapot? A tartalék csak annyi hogy a csap két magasságból tudja leengedni a benzint, mivel van benne egy kis 1-2 centis cső és ezen folyik be a csapba a benzin amig a cső alá nem ér a szint. Ilyenkor megáll a motor, egyfajta figyelmeztetésként, viszont még van benne némi üzemanyag, ekkor tekeri át az ember tartalékra, ekkor már teljesen lentről folyik az üzemenyag, és minnél előbb menni kell tankolni.

Én anno mikor motoroztam, akkor 1-2 rúgás szivatóval, gyújtás nélkül és utána simán indult.

2022. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A benzincsapot nem kell tekergetni sehova, azzal nem csinál semmi érdemlegeset🤦‍♂️

Szívatóval 1 rugásra indulnia kell oszt cső. Az enyém még -10 fokban is első rúgásra indult szivató nélkül😎 Csak karburátorbeállítás kérdése.

2022. márc. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
AZ hülyeség, de ha kicsit is értene meg te is értenél hozzá akkor nem hinnéd el.
2022. márc. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!