Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy régebbi autóban egy,...

Ha egy régebbi autóban egy, valamiért felelős biztosítékot kiveszek, akkor az nem fog működni?

Figyelt kérdés

És ha kivettem (netről levadászott információ szerint, azt vettem ki amelyik felelős érte) de még mindig dobja rá a hibát? Első ködlámpára hibát dobál random, de szinte állandóan és sokszor, mellé csipog - érdekességképp, akkor ha pl. a fékre lépek, mi köze hozzá, nem tudom...


És úgy hogy nem is használom, nem is használtam, talán kétszer vagy háromszor.


2022. márc. 25. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól a hiba még megmarad. Illetve generálsz egy másikat is, azzal hogy kiveszed a biztit.
2022. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A biztosíték csak a zárlat ellen védi az autót, de a modern autók azt is vigyelik, hogy van-e az adott körön áramfelvétel, és, hogy az mennyi, ezért nem lehet csak úgy mindenféle LED-et berakni, ahagyományos izző helyére, mert annak kisebb a fogyasztása, és a CAN busz úgy érzékeli mintha ki lenne égve. Na most azzal, hogy te kivetted a biztosítékot, még a hiba nem szűnik meg, ami valószínűleg nem is a 12 Voltos körben van, hanem az ellenőrzző rendszerében. Rá kell dugni a számítógépet, akkor többet fogsz tudni.
2022. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, akkor majd megnézetem, a biztosítékot meg visszateszem a helyére, ha sikerül... olyan fainul el van dugva a doboz a motortérben, kis női kéz kellene hozzá hogy odaférjél, borzasztó.
2022. márc. 25. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
A biztosítéktáblán szokott lenni tartalék biztosíték mellett ki-be rakó szerszám is.
2022. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, én is mikor életemben először néztem meg egy biztosít~kot, végül kombináltfogóval szedtem, oszt utánna láttam hogy ott van a biztosítéktábla sarkában a kis csipesz hozzá🤦‍♂️
2022. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!