Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb autóillatosító?

Melyik a legjobb autóillatosító?

Figyelt kérdés

Az olcsóbb kategóriában gondoltam, amit megkapok akár a kutakon is...


Volt már Ambi Pur- Ocean szellőzőrácsra rakható, Wünderbaum,

de pár nap után már beszállásnál sem éreztem


Van olyan, ami tovább tart pár napnál és tényleg intenzív az illata?



2022. ápr. 10. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Sajnos majdnem mind egyforma.


Régen volt az ambi pur-tól az aqua, az tetszett.

Jobbat nem tudok most sem, ezek mind szintetikus illatok, tehát semmi közük az igazi parfümökhöz.

2022. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Általában jobb háztartásiban lehet kapni az "új autó illata" című csodát..nem tagadom az öreg tragacsomba szoktam néha venni, de ritkaság. Az a jó benne, hogy csukott ablaknál hetekig azt érzem, mintha új autóm lenne..(tudom milyen az igaziból)


Szóval úgy keresd: új autó illata.

2022. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Ha tiszta az autó, nem dohányoznak benne, akkor nem kell illatosító.
2022. ápr. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha nem dohányoztam, autóban pláne nem tenném. Nem is retkes az autóm. Mégis használom a gyári illatosító rendszert. Nekem nagyon tetszik az illata. Egy patron egy bő hónapig elég. De nyilván ez használatfüggő is. A tükrön lengedező, meg szellőzőrácsra aggatható szem előtt lévő illatosítók nekem nem igazán jönnek be. Ennél direkt jó, hogy nem látszik, mégis jó illat van az autóban. Patronból is kapható három fajta. Hogy melyik a legjobb, olyan mintha azt kérdeznénk, hogy melyik a legjobb étel. Van akinek a babaleves, van akinek a pacalpörkölt. Mindenkinek más.
2022. ápr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz (és családod is megkímélnéd tőle) mesterséges, fejfájást okozó kemikáliák gőzeit belélegezni, jobban jársz a gyapjúfilc + 100% illóolaj párossal...
2022. ápr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!