Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom nullazni/törölni...

Hogy tudom nullazni/törölni Opel Astra G esetében a hibajelzést?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 13. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akku negatív saruját leveszed és vársz vele pár percet 2-3 perc elég, és visszarakod. Ha nem állandó a hiba hanem csak időszakosan dobja be akkor elfog tűnni a hibajelzés, ha meg állandó akkor úgy is befogja dobni újra, minden egyes alkalommal amikor gyújtást adsz rá vagy elindítod az autót.


Ha nem tudod mi a hiba akkor olvastasd ki és nézesd meg. Ha egy apróság okozzaés valóban időszakosan akkor az előbb leírt módszerrel törlöd ha annyira zavar.


Azt ne felejtsd el hogy ha leveszed az akkusarut akkor az órát újra be kell állítani meg az elektromos ablakemelőt hogy egy gombnyiomásra fel vagy lemenjen és ne kelljen úgy tartani. Meg ha gyári rádiód van akkor kódot fogja kérni.

2022. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


De amikor elvittem szervízbe, láttam, hogy valahogy az indításnál le tudták nullázni. Ezt a módszert nem tudja valaki esetleg?

2022. ápr. 14. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!