Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektronikai hiba?

Elektronikai hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a problémám hogy a kocsim lámpái nem egészen működnek 100%-on.A bal lámpámban van távolsági vilagitasom a jobb lámpámban nincsen ugyan ez a ködlámpával.A jobb lámpámban tompított nincsen míg a bal lámpámban van.Kicserèlgettem az ègőket de egyszerűen nem kapnak áramot,szètszedtem áttakarítottam ugyan úgy semmi kicseréltem a biztosítékokat,relèket ugyan úgy rossz.A kérdésem az lenne hogy ezt mégis mi okozza és hogy hogyan tudnám megoldani hogy működjön.Gondoktam rá hogy veszek másik két lámpát de nem szívesen adnèk ki így ennyi pénzt hogy nem biztos hogy működni fog.Vigyem el előtte autóvillamosságishoz előtte hátha ott többet mondanak?Vinnem kéne műszakira de így nem menne át.Valaszokat előre köszönöm.

2022. ápr. 27. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Totál vaksötétben tapogatozól. Ha izzó, relé, biztosíték ki van zárva, akkor nem az a következő, hogy lebontjuk az egész mindenséget és újra cseréljük, hanem ellenőrizzük, hogy van-e szakadás. Igazából ezt már jóval hamarabb meg kellett volna tenni, de még mindig nem késő.
2022. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi ez? Volkswagen?
2022. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Beviz Elek ***** válasza:

#2

Sokmindent megmagyarázna ha egy VAG termék lenne… :D

2022. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!