Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autópályán besoroláskor erre...

Autópályán besoroláskor erre van tanácsod?

Figyelt kérdés

Most csinálom a jogsit. Amikor felhajtunk az autópályára azt mondja az oktató figyeljek, készüljek előre hogy fogok besorolni.


Igyekszem nézni, de néha nem tudom mit is figyeljek.


Ha kicsit a sebesség-differencia közöttünk akkor hajthatok gyorsabban, hogy beérjek előtte, nem?


Tudna valaki pár tanácsot adni? Ez megy a legnehezebben. Sima városi forgalomban nincs gondom. Meg miután már fent vagyok az autópályán ott se.



2022. máj. 17. 22:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%

Én csak azt nem értem a kérdésedben, hogy gondolod, hogy az autópályán már fenn haladók és közted, aki a felhajtón jössz, olyan kicsi lesz a sebességkülönbség, hogy te fogod tudni lehagyni őket???

Meg kell nézni, milyen messze/közel és mekkora sebességgel jönnek abban a sávban, ahova te készülsz. Ehhez kell igazítani a sebességedet.

2022. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
77%

#10!

Végülis mennyivel könnyebb a szalagkorlát elől 0-ról gyorsulni 130-ra, mint 110-zel besorolni egy 130-cal közlekedő mögé... Az ilyet túrnám le az útról, aki p*csörészik a gyorsítósávban.

2022. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!