Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek milyen t@pasztalata van...

Kinek milyen t@pasztalata van a Seat Cordobával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ilyen kocsit szeretnénk venni,de nem tudjuk,hogy jó-e. Illetve csak engem érdekel jobban :P Vagy milyen kocsit ajánlanátok, ami nem túl drága, a corboba is úgy tudom 2 900 000 körül van, ugye?

Nekünk suzukink van most a régi fajta, és jövőre szeretnénk kocsit cserélni. És a seat cordoba nagyon megtetszett nekem is! :)

Újonnan vennénk, nem használtan!


2008. dec. 18. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

a Cordoba ketegóriájában most a Kia ceed tarol 30 összehasonlító tesztet nyert meg !


De mind a két autóról elolvashatod itt a felhasználói tapasztalatokat:

[link]

[link]

2008. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2008. dec. 19. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekünk Seat Ibiza van, azt nem tudom miben különbözik a Cordobától,de a Seat egy elég megbízható márka tapasztalataink szerint:-)
2008. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na ennek örülök! :) köszönöm!
2008. dec. 19. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szívesen,és drukkolok h.jól döntsetek:-)))
2008. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt seat cordobánk, jelenleg seat leonunk van. A seat tényleg nagyon jó kocsi, a cordobával is sok helyet megjártunk... nagyon praktikus, kényelmes, konfortos kocsi volt és kinézetre is nagyon tetszett. Szóval csak ajánlani tudom! ;)
2008. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)

Nekem is nagyon tetszik a seat leon, de apának "kicsi", vagy nem tudom pontosan mi baja van vele neki, vszínű nem tetszik... a corboba jobban bejön neki:D nekem meg mindkettő tetszik :)

2008. dec. 20. 13:07
 8/8 T-ohm ***** válasza:
én nagyon meg vagyok elégedve a cordobával, ár/érték alapján megéri megvenni, megbízható és olcsó a fenntartása. Sajnos az új seat-on sincs üregvédelem, ezt érdemes megcsinálni, mert rohadósak, és gyárilag nem csinálják meg, ezáltal még 10 évesen is rozsdamentes lesz nekem most 8 éves újabbik típus 2003-as motorikusan 8 évesen is kiváló.
2011. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!