Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 2003as mitsubishi...

Van egy 2003as mitsubishi carismam és gyárilag hátul dobfékes lengőkar van rajta ami rossz állapotban viszont van egy donor, azon pedig tárcsás lengőkar van. ránézésre ugyan az a kettő de nem vagyok benne biztos. aki cserélt már ilyet vagy esetleg ?

Figyelt kérdés
tudja hogy felmegy azrgtudná mondani hogy jó e hozzá?
2022. máj. 24. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

AZ csak egy kókányolás lenne ha másikat raknál fel.

Fékkel nem lehet játszani.

A fékerőszabályzót is másikat kellene hozzá és adoptálni.

2022. máj. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem csak ránézésre ugyanaz. Nekem is dobfékes hátul a Skodám, és egy facebookos csoportban többször olvastam, hogy lecserélték a hátsóhidat tárcsásra. Kérdrem egy egyik szerelő ismerőst, hogy érdemes-e hidat cserélni? Ő meg néz rám furán, és kérdi minek, mikor rajta vannak a a féknyeregtartó konzoljai is, megnézve tényleg :D. Szóval valószínűleg egyforma a kettő, de erősebb fékhatásod szerintem nem lesz, mert a lényeg az elsőfékeken van, és valószínűleg a másikba is be tudod építeni a dobféket.
2022. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!