Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Polo 1.4 2005 9N...

Volkswagen Polo 1.4 2005 9N nem nyílik a jobbhátsó ajtó.Kívülről se,belülről kilincshúzásra se.Feljön a pöcök de vissza is sülyed.Hogy nyithatnám ki?Ajtó kárpitot hogyan lehet leszedni sérülés mentesen?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajtókárpitot leszeded.

Általában van 2-3 csavar elrejtve, azokat kitekerni.

Utáni oldalról elkezdeni kifeszegetni a kárpitot, hogy a bolhák kipattanjanak. Ha ügyesebb vagy, nem törik el egy sem.

Általában 20-25 cm-enként van 1db két oldalán az ajtónak és az alsó részén.

Ha ezek kipattantak akkor két oldalt megfogod a kárpitot és felfele húzva ki fog jönni.

Utána már gyerekjáték kinyitni belülről.


Ez is segít valamennyit.

https://www.youtube.com/watch?v=36jAkie2CM8&ab_channel=Giann..

2022. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! de úgy leszedni az ajtókárpitot hogy zárva az ajtó nagyon nehéz,de megpróbálom.Muszály lesz mert mindkét hatsó ajtó zárva már.

:( :( :(

már azzal is kiegyeznék ha már nem működik a kp zár,hogy a kis pöcök le fel húzásábval tudjam nyitni zárni.míg nem veszek jó zárszerkezetet.

2022. máj. 27. 09:49
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Sikerült végül leszedni, úgy, hogy zárva volt az ajtó?

Nekem is hasonló a problémám.

2003-as 1.2-es 9N polo. Bal oldali hátsó ajtó nem nyílik ki.

Ma egyszer kinyitottam és bezártam és azóta nem tudom kinyitni. Hallom ahogy a zár lezár és kiold, a pöcök is mozog olyankor, de mégsem mozdul meg? Esetleg valaki tudna nekem segíteni? Köszönöm szépen!

2023. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nanemtudom válasza:

Sziasztok!


Sajnos hasonlo problemaval kuzdunk. Mar 2 ajto is be van ragadva, szoval, szuperul halad a dolog.. '04es 1.4 9N Polo.


Az elso ajtokat sajnos csak roncsolassal lehet szetszedni, belulrol a karpitot cserelni kell utana, a hatso ajto elmeletben lehetseges karkozas nelkul, de gyakorlatban nem ugy tunik.


Karosszeria lakatost mondjak hogy meg tudja csinalni, de gondolom o is ugy hogy tonkreteszi es utana javitja a rongalast..

2023. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!