Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budget motort keresek "A1"...

Budget motort keresek "A1" kategóriában. Kb. mi illene hozzám? Milyen motort ajánlotok? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 13-4 éves korom óta Simsonozok. 18-éves koromban tettem le a "B"-s jogsit, szóval egészen addig csak földúton és faluhatárban motoroztam. Az utóbbi két évben, amikor már forgalomban is részt vettem, keveseltem az 50 köbcentit és idén nyáron úgy döntöttem, hogy leteszem az "A1B"-különbözetit.

Naszóval... 184 cm magas vagyok, már a Simsonon is kicsit nagynak érzem magam. Elkezdtem 125ccm motorokat nézni, viszont azt vettem észre, hogy a legtöbbük nem sokkal nagyobb, mint egy Simson. Amik nagyobbak, azok nagyrobogók, viszont csak egyszer ültem egy 50ccm kétütemű nagytestű robogón és annyira nem nyert meg a váltó hiánya. Hihetetlenül felment most a használt cikkek (és gyakorlatilag minden) ára, ezért kicsit megnehezedett a dolgom.

Kb. 550-600.000 Ft-ot szeretnék motorra szánni a nyár vége környékén.

Esetleg van olyan motor, amit ajánlanátok ebben az árkategóriában?



2022. jún. 7. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Honda CBF125 amit vennék ebben a kategóriában, bár én inkább robogót választanék, pl. PCX
2022. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keeway rkf 125
2022. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok 125-ös negyütemű van, es azért a simsonnál jelentősen nagyobbak meg ha picik is.

Keress rá... en 180 centivel 100 kilóval vidaman megyek gps 100-zal egy kis cbr-rel.

De minden markának van 125-öse, egy Benellit mar majdnem megkapsz zsír újan 600-ert.

2022. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Sajnos nem, a legolcsóbb Benelli is egymillió környékén helyezkedik el, ráadásul az is egy törpe (TNT 125).

2022. jún. 30. 09:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!