Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak Alival ?

Figyelt kérdés
Aliexpressről ki szokott rendszeresen alkatrészeket rendelni ? MIlyen tapasztalatok vannak vele kapcsolatban ?
2022. jún. 7. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Na jó ez egyre csak rosszabb lesz. :D Az autodoc nem elég szar, neked aliexpress kell? Mi lesz a következő, felvásárlod a mások által kidobált 2mm-es fékbetéteket? :DDD
2022. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elektromos rollerhez már rendeltem pár cuccot. Hát olyan kici ócó. működik, de látszik hogy nem sokáig 😅 Autómba én már nem merném ezt a szintet beépíteni.
2022. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 Én megértem a kérdezőt. Én is inkább Aliról vennék mint autodocról . Nem adok egy forintot sem a mocsadék migráns simogató LMBTQ-s németeknek. Inkább Kínának. Remélem az én általam befizetett adóból kitanítanak egy Mao féle vezért és végre lesz egy tökös vezető a világban
2022. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Autóalkatrészt nem, de kiegészítőket, ledeket csatlakozókat, kerékszelepet, hasonló apróságokat rengeteget rendeltem még abban az időben, amikor nem kellett "különadót" fizetni rájuk. Nagyjából rendben volt mindig minden. Kimondottan alkatrészből, úgy értve, hogy motoralkatrészből, fékből, futóműalkatrészből inkább megveszem a gyárit, vagy prémium minőségű európait személyesen autósboltban garanciával.
2022. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!