Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok,és...

Autóvásárlás előtt állok,és némi segítség,tapasztalat jól jönne. Seat Leon 1m,6l Ibiza vagy más?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A legjobb egy Seat Leon 1m Cupra lenne (1.8T,224Le).

Viszont ahogy nézegettem szinte alig van itthon eladó,ha van akkor irreálisan magas áron.

Az lenne az egyik kérdesem,hogy mit ajanlanátok helyette?

Legjobb lenne Turbóbenzin,de dízelek felé is hajlok.

Főként szerpentinezésre,vagy pályanapokra használnám.

Keret 2 millió,de legjobb lenne olcsóbban.


Amiket én néztem:Ibiza 6l Cupra(ebből sincs idehaza),Leon 1m Cupra 1.9pd és társaik.


Remélem sikerült érthetően megfogalmazni a helyzetet,előre is köszi a válaszokat.


Mellékes kérdes,hátha tud nekem segíteni valaki:

A fentebb említett 1m cupra 1.8T és az eggyel gyengébb 180 lovas Sport (vagy sport r vagy sport rr vagy mi az anyám van még belőle) között motorban hardveresen van-e különbség,illetve futómű és egyéb dolgok mások-e benne?

Köszi,Pacsi.



2022. jún. 14. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Én RS octaviat vennék a helyedbe. Nagyon elszálltak ezeknek az 1.8 T-knek az árai, szóval, ha az Rs octavia esetleg nem tetszik, én elengedném a VW vonalat.


“A fentebb említett 1m cupra 1.8T és az eggyel gyengébb 180 lovas Sport (vagy sport r vagy sport rr vagy mi az anyám van még belőle) között motorban hardveresen van-e különbség,illetve futómű és egyéb dolgok mások-e benne?”


Hajtókar, dugattyú, turbó, injectorok meg nyilván a program más


Fékek szerintem nagyobbak az erősebben, de asszem futómű ugyan az

2022. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen a vw vonalon akarok mozogni,sőt,csak egyenlőre ezeket találtam megfelelőnek,mindent meghallgatok.


Mi az hogy elszálltak.Év elején szemeztem egy fekete cuprával,2 millióért adták,asszem 200.000 körül volt benne,azóta topsportok mennek eennyiért,több kilométerrel.

2022. jún. 16. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!