Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50ccm3-es motort szeretnék...

50ccm3-es motort szeretnék venni, (nem robogót), ami jó, és nem arany áron van, csak nem tudom hogy ez az egész hogy van, mi a jó, nem nagyon értek hozzá?

Figyelt kérdés
Hosszabb távra is szeretném ha menne

2022. jún. 21. 01:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Ami 50cm3 és nem robogó, abból elég kevés van, és hosszú távra igazából semelyik nem túl jó - persze amikor én voltam 14-15 éves, Simsonnal én is kimentem a világból, ha fájt ha nem.


Azt sem írtad, hogy új vagy használt, mennyiért kéne, stb stb.


Vannak az endúró motorok, én ezeket nem annyira ajánlanám hosszabb utakra, de Aprilia RX 50, Derbi Senda például jól bevált motorok ebben a kategóriában, a technika hasonló bennük (a Derbi is Aprilia blokkot használ).


Aztán van az Aprilia RS 50, ami egy gyorsasági motor-szerű valami, szerintem maga az iszonyat, olyan mint egy gyerekjáték. De ott van, ha neked tetszik.


Egyébként meg én lehet hogy inkább maradnék a robogónál ebben a méretosztályban. Én még akkor nyomtam segédmotorral, amikor lehetett Simsont kapni működő állapotban két tálca sörért meg egy cigiért (én tényleg pontosan ezekért vettem), akkor jó buli volt, de ma már a Simson és egyéb veterán ötvenes csodák úgy elszálltak árban, hogy nem éri meg használatra venni egyiket sem, a modern nem robogó 50 köbös motorok meg... hát, azért kicsit mindegyik gyerekjáték jellegű, úgy akarnak kinézni mint "a nagyok", de még a hozzá nem értő is látja (és főleg hallja) hogy közük nincs a nagyokhoz.


125cm3 szerintem a minimum a hosszabb távú kényelmes motorozáshoz.

2022. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!