Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szalonból újonnan vásárolt...

Szalonból újonnan vásárolt autót ha visszaviszek garanciális javításra, akkor tényleg kitakarítva kapom vissza?

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 12:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha lemossák ingyen, már az is plusz. Takarítás nincs a garanciában.
2022. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem, miért takarítanák ki? Különben is, lehet, hogy te ragaszkodsz a koszhoz, ezért nem csinálnak takarítást. Csak külső mosás, ha épp van rá kapacitás.
2022. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyit takarítanak csak, amennyi a javítással összefüggésben keletkezett.

Az ülésekre, a kormányra védőtakaró kerül, amit kidobnak a visszaadás előtt.

Ha maszatos volt a kocsi belseje, az olyan is marad.

2022. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 qkker1 ***** válasza:
Hátsó lökhárítót kellett cserélni egy koccanás miatt, kívül-belül kitakarították a kocsit a Pappasnál, pedig lemosva kiporszívózva vittem.
2022. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Semmi köze a takarításnak a garanciális javítàshoz.

Jóindulatból megcsinálhatják, de ez nem általános dolog.

2022. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

#4

És ha én odaviszem az autómat, nem takarítják kívül/belül, akkor hivatkozzak qkker1-re?


Lehet kérek is egy ózonos fertőtlenítést ingyen, az ülések/kárpitok mélytiszítítása mellé, mert qkker1 javasolta a Pappas-t.


Te most reklámozol, qkker1?

2022. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Sok garanciális probléma volt az autómmal. Sokszor kellett visszavinnem. Ez két márkaszervizben is történt. Egyik helyen sem, soha nem takarították ki, le sem mosták.

A nagyobb baj, hogy kaptam már vissza az autó összetapperolt olajos kéznyomokkal. A motortérben letört és nem pótolt műanyag kábelrögzítő patentokkal. Egyszer a fékfolyadék volt szétlocsolva a motortérben, "jól van az úgy!" A kuplung légtelenítőjéről hiányzott a porvédő sapka. A motortérben a fényezés fémig le volt nyúzva a karosszériáról. Mikor szóvá tettem, annyi volt a válasz, hogy hát igen, ennek a típusnak nagyon szűk a motortere, nehezen szerelhető, meg is szenvedtek vele a fiúk. Ennyi, ezzel el volt intézve. Na, akkor láttak utoljára abban a szervizben, pedig az autót is tőlük rendeltem annak idején. A másik helyen csak a küszöböt horpasztották be emelés közben, amiről egy büdös szót nem szóltak. Otthon vettem észre, rongyoltam is vissza az autóval. Szerencsére ezt elismerték, ingyen újrafényezték. Csak épp nem azért vettem új autót és vigyázok rá, garázsban tartom, hogy most legyen egy fiatal javított karosszériás autóm... :(

Szóval a kérdésre visszatérve én annak örülnék, ha nem rontanának az autó esztétikumán. A takarítás hiánya nem érdekel, mert azt úgyis rendszeresen megcsinálom magamnak.

2022. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 qkker1 ***** válasza:

"Te most reklámozol, qkker1?"


Nem reklámozom, egyszerű tényt írtam le, és nem is a csillagos márkából van a kocsim, hanem a hárombetűs koreai, csak hogy ne reklámozzam a márkát.

2022. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az enyém belül tiszta volt amikor bevittem garanciális szervízre, kívül nem - tél volt - és lemosva hoztam el. Opel :)
2022. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9, melyik Opel szerviz, ha nem titok? (Akár privátban!) A fentebbi lista, amit a #7-esbe írtam, egy budapesti és egy vidéki Opel márkaszerviz műve.
2022. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!