Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsősorban akiknek nem kell...

Elsősorban akiknek nem kell napi szinten használni a kocsit: ha esetleg még tovább emelkednek az üzemanyagárak, akkor eladjátok majd?

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 10:05
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
22 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Éppen azért miért adnám el, ha csak hétvégén gurolok egyet, azt kibírom.
2022. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak lejjebb menni az árak, sőt, még csak emelkedni fognak, ha arra vársz... Én is most készülök - igaz sajnos kissé erőn felül - lecserélni az autónkat, de a régit is lehet megtartjuk.
2022. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Nem az üzemanyag a legnagyobb költség egy autónál.
2022. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
A kocsim soha nem adnám el.Jobban szeretem mint a barátnőm:)
2022. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Beviz Elek ***** válasza:
78%
Az üzemanyagártól függetlenül mindenképp le szeretném cserélni egy elektromosra csak csóró vagyok.
2022. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem. Keveset autózom, ezért nem igazán számít az üzemanyag ára. És szeretek vezetni, van egy öreg hobbiautóm is, bármennyibe kerül a benzin, ki fogom fizetni.
2022. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

3: ez azért erősen autófüggő :))))


Az öreg dízel mercimre költött összeg 3/4-e üzemanyagra megy el.


De a kérdésre válaszolva nem, nem adnám el soha!!! Nem azért dolgoztam (néha szenvedtem) vele annyit, hogy aztán eladjam. Akkor inkább álljon a garázsban és kéthetente előveszem egy rövid körre élvezni az OM602 nyújtotta "muzsikát".

2022. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

7: normális autóra gondoltam :D

Egy időszakos szerviz többe kerül, mint a benzin.

De tudom, sokan maguk bütykölik, vagy semmit se csinálnak vele, nincs semmi rendesen karbantartva rajta. Azoknak nyilván az üzemanyag a sok.

2022. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egy időszakos szerviz többe kerül, mint a benzin."

Ez nem igaz, esetleg ha nagyon keveset autózol, esetleg Ferrarid van.

2022. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pont fordítva lenne értelmes a felvetés, hiszen akik napi szinten használják, nekik lenne érdekük az alternatíva.

Egyébként meg szerintem aggodalomra semmi ok. Most a nyugatiak a politikával fölverték az árakat, de hamarosan megjön az eszük, és néhány hónap múlva lesüllyed az üzemanyagár.

Az elektromos kocsiknak meg nem most van itt az ideje, majd esetleg 10 év múlva lehet rajta gondolkodni.

2022. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!