Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapest belvárosában, vagy...

Budapest belvárosában, vagy autópályán/autóúton szerettek jobban vezetni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 20:48
A kérdező szavazást indított:
Budapest belvárosában.
Autópályán/autóúton.
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Utálok pesten, dugók, rossz utak és a közlekedési morál is sokszor a béka alfele alatt.
2022. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Autópályán, főleg mióta karigeri szétcseszte a fővárosi autós közlekedést.
2022. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
a városon belül szeretek autózni..főleg,ha nem időre kell mennm. ..akkor mem érdekel a dugó sem, csak nézem a házakat, forgalmat..
2022. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ember, aki szeretne vezetni Budapest belvárosában.


A külvárosi részek csúcsidőn kívül rendben vannak, hajnalban, este meg kifejezetten kellemesek, olyankor szeretek autózni.


Autópályán meg igazán nincs mit szeretni, mert csak mész előre és annyi.

2022. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
Nekem mindegy mert én vagyok a sztráda Ura egy vérbeli soför vagyok ha kell GTA ba megfogom kicsapom a kocsim ajtaját és lerugom a biciglist menet közbe engem nem érdekel multkor beletolattam egy öregasszony kocsijába
2022. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Autópályán, ott gyorsabban gurul a banyatank és kevesebb a kátyú, csak az a baj, hogy messze van onnan a piac 😉
2022. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten általában mindig dugó van, folyamatosan indulni, megállni kell, ami nem éppen kíméli a technikát. Ezért jobban kedvelem, ahol lehet folyamatosan egyenletes sebességgel haladni, pl pályán. 10 éven keresztül ingáztam pályán nagy távolságra. És bár nem vagyok hivatásos sofőr, munkám miatt is van hogy napi 600-1000km-t letolok. De nem unom meg, szeretem csinálni.
2022. júl. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!