Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb az autóba a...

Melyik a jobb az autóba a gumiszőnyeg vagy a szövet szőnyeg?

Figyelt kérdés
2022. júl. 9. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szövet elegánsabb, gumit jóval egyszerűbb tisztítani.
2022. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Gumi. mienkbe szövet volt alapból raktunk bele gumit
2022. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
79%
Gumi. A szövetet csak randira, jó időben teszem be.
2022. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 krwkco ***** válasza:
100%

Nekem a szövet jobban bevált. A gumira minden rátapad, télen-nyáron. A szövetről még a havat is simán le lehet rázni. És az sem ázik át, mert a hátoldala gumírozott.

Az eredeti gumiszőnyegem a pincébe lett száműzve. :-)

2022. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Nyáron szövet, télen gumi.
2022. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik autómban csak gyári plüss szövetszőnyeg van már 10 éve. Soha nem hiányzott a gumi. Nem vagyok erdész, se mezőgazdász, hogy vaskosan sáros gumicsizmával, bakanccsal szálljak be a kocsiba. Városban legfeljebb poros, vagy vizes lesz a cipőm. A szöveten a por alig látszik, vagy le kell kiveszem, kirázom és tiszta. Időnként átporszívózóm és tökéletes. A gumiról oké, hogy a nagy sárrögöket le lehet rázni, de ettől még azonnal meglátszik rajta a kosz, nem lesz olyan makulátlanul fekete, mint új korában. Tehát sokkal macerásabb tisztítani, mosogatni...

A másik autómban is általában szövet van. De rendeléskor ajándékba adtak hozzá egy garnitúra gyári gumiszőnyeget. Ha már van a téli időszakban kicserélem. De nagyon nem szeretem. Olyan, mintha mindig retkes lenne tőle az autó. Az első beszállásig lesz csak tiszta. Szóval ha nem lenne teljesen jól ellennék. Pénzt biztos nem adtam volna érte.

Így egyértelműen a szövet jobb! Számomra az nem is kérdés.

2022. júl. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!