Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek nagy a baj?

Szerintetek nagy a baj?

Figyelt kérdés

Passat b5.5 2003

A kuplungról lenne szó. Eléggé kemény a kuplung és fent fog (ugye ez már a végét jelenti), gyújtásnál egyet rezzen az autó és remeg mikor indulok vele (hideg gyújtásnál érződik, mikor bemelegedik nem érezhető olyan erősen). Fura hangokot nem ad, nem csúszott még meg egyszer sem és fura szagokat sem érzek. (szerelő is mondta, hogy a kuplung a veget járja) Tervezek vele külföldre utazni jövő héten, ti be mernétek vállalni így az utat? (600km oda 600 vissza)

Nem szoktam sportosan vezetni, eléggé nyugodt tempóban vezetek.

Válaszokot előre is köszönöm!



2022. júl. 12. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Azért egy assistance biztosítás jól jöhet …
2022. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Én nem. Mivel szóltak hogy a végét járja és van más tünet is, így inkább megcsináltattam volna a hosszú út előtt. Szerintem csináltasd meg még ezen a héten.
2022. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha van esély "ingyen kölcsönkocsira" akkor azzal mennék. Ha beleesel egy dugóba, akkor ott maradhat az autó.

Ha nincs, akkor batraké a szerencse, és kímeldd ahogy csak lehet.

2022. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A szerelő szerint ez az út ha nyugisan vezetek még belefér. Amugy amikor bemeleget tobbet nem csinalja. Az auto ugy kb 4 eve van nalam, ez a negy ev alatt mindig keményebb volt más autóknál(észrevehető mikor másikból ülsz át). Azért figyeltem fel most rá, mert mondta a szerelő hogy majd szükség lesz cserére. A keménységét 4 év alatt megszoktam, nem tünik nekem keménynek. Felmerült a csere is csak nem találok olyan szerelőt aki megcsinálja nekem a héten…
2022. júl. 12. 21:21
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Akkor nincs mese, meg kell kockáztatni.
2022. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én inkább biztosra mennék és megcsináltatnám,jó nagy szívás lehet belőle külföldön főleg ha nem jön be a számítás és az odaúton alig tudsz váltani.

Nekem úgy romlott el a kuplungom hogy megálltam a pirosnál és amint indultam volna alig lehetett betenni fokozatba,pedig a pedál annál alacsonyabban nem is foghatott volna.

2022. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam egyeztetni a szerelőven de nincs ideje, érdeklődtem máshol is de a héten nem tudnak fogadni, azt javasolták vezessek óvatosan s induljak éjjel amennyire lehet hogy kerüljem a forgalmat
2022. júl. 12. 22:43
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Én addig hívogatnék szerelőket, amíg valaki el nem vállalja…
2022. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Vagy sikerül vagy nem, de ha nem akkor nagy szívás lesz.
2022. júl. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Akinek nincs pénze nomrálisan karbantartani az ne autózzon. Ez nem most kezdődött, nem kifogás, hogy egy hét alatt nem lehet megoldani. (Egyébként meg van az a pénz...)
2022. júl. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!