Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Töltés nélkül csak akkuval,...

Töltés nélkül csak akkuval, kb mennyi ideig megy el (km), az autó? 1.6 benzin. Focus

Figyelt kérdés

Lámpahasználat nincs,


Csak a létforrások.



2022. júl. 14. 10:16
1 2
 1/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
37%
20-30 méter, persze a lejtéstől is függ. De rángatni fog. És szükséged lehet utána új önöndítóra.
2022. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Km? Ugyan már.
2022. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Úgyértem jár a motor halad az autó de nuku töltés!
2022. júl. 14. 10:32
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem Fiestán térdelt le két éve a generátor. 1.4TDCi, benzineshez képest szerintem több áramot használ: izzít, nagynyomású porlasztókat vezérel. Mondjuk AC pumpa nincs benne, a nagynyomású szivattyú kapja egyből a naftát a tankból. Ki tudja melyik motor használ több aramot...
2022. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok, véletlen elküldés után folytatom.


Napi 70-100 kilométert tettem meg vele minden este fent volt az akkumulátortöltőn. Helyzetjelzőket, a rádiót, szellőztetést, motort könnyedén ellátta az akksi árammal, egyszer sem volt vele probléma. Négy nap telt el így amíg az autószerelő ráért és fel tudta újítani a generátort.

Ha jó az akksi, ilyen távok még beleférnek. Akkutöltő, hosszabbító legyen a csomagtartóban.

2022. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Én Vác-Budapest oda vissza lámpák nálkül, csak index. Ha leállt volna, akkor nem hiszem, hogy bírta volna az önindítót.
2022. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ attól hogy mekkora és milyen állapotú akku van benne, illetve hogy mennyivel mész.

Mert a városi dugóban araszolva, ahol pörög a hűtőventilátor ezerrel, ott lehet, hogy 10 km után feladja a harcot, autópályán meg akár többszáz km-t is kibírhat.

2022. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

6. Képtelenség amit írsz.

Nekem kétszer volt olyan, hogy a hosszbordás szíj elszakadt. Egyik alkalommal 4,5 km-t tudtam menni vele, a másiknál kb. 12-öt.

Minden fogyasztó ki volt kapcsolva.

2022. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8 Milyen autód van, ami ennyire nagy áramfelvétellel működik? Esetleg 10 évnél fiatalabb gazdagon elektronikázott és ezért tilt le, ha kicsit is kevesebb az akkumulátor feszültsége? A Fiestán a leghosszabb út tután mutatott 11.2V-ot a szivargyújtós feszültség mérő és még akkor is üzemelt a motor...

Ha a kérdezőnek egy MK1 vagy esetleg MK2 Focusa van, azzal minden további nélkül el tud menni 50km-t legalább, ha az akksija jó állapotú.

2022. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
8. vagyok. Hát autónak nem mondanám, inkább 2004-es Ignis csak.
2022. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!