Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó választás lenne egy Suzuki...

Jó választás lenne egy Suzuki Swift 1.0?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy autót venni.

Mivel dolgozok, így legtöbbet csak munkába járni kell, meg max kis távot országúton (Nyíregy-Nagykálló)megtenni.

Autópályázni szinte nem is fogok.

Mennyire lenne jó választás?

Városban kellemesen fel lehet gyorsulni vele 50re?

Országúton hogy viselkedik 90ig/nél?

Persze célom az 1.3as lenne de abból kevesebb van eladó.


2022. aug. 23. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó az. Nem lesz egy erőgép, nem lesz csöndes, nem fog keveset fogyasztani, de amennyibe ezek kerülnek, ennél jobb választás nincs megbízható autóra. Sőt, ennyiért örül az ember, hogy van működő autó.
2022. aug. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem volt háromhengeresem, méghozzá automata. Hét évig használtam, soha nem volt meghibásodás. Két éves korában teljes alváz-üregvédelem, és örök élet. Vonóhorog is volt rajta, néha trágyát, építőanyagot szállítottam. Városban tökéletes.


Amire neked kell, tökéletes választás.

2022. aug. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előzéseknél témyleg necces ahogy szokták mondani?
2022. aug. 23. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs elő írva hogy előzz!

Azon a 10, max 15 km-en kibirod hogy normálisan menj.

2022. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amire neked kell, arra tökéletes. Rozsdásodásra figyelj oda, sajnos az a legnagyobb baja.

Nekem 1.3 8V van, az 5-5,5 literrel elmegy ilyen üzemmódban. 50-ig városban nagyon kis harapós. Előzéshez vissza kell pakolni 3-asba és megindul, de nyilván kell hozzá lendület.

2022. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!