Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Agv sisakok mennyire csendesek?

Agv sisakok mennyire csendesek?

Figyelt kérdés
Hjc-m volt, de nagyon zajos volt. Soha többe nem akarok hjc-t
2022. szept. 10. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Függ a fejformától is, tehát mennyire illeszkedik rád az adott sisak. Konkrétan nekem a Shark és a BMW sisak vált be legjobban ebből a szempintból. Shark-nak annyi hátránya volt még, hogy a plexije valami ultra kényes párátlanítóval van bevonva belülről és ha nem tiszta vízzel mostam azonnal bemattult és cserélhettem a plexit. A 2. bemattult plexi után váltottam más sisakra.
2022. szept. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Végül scorpiont vettem, exo 1400 carbon, hat 100 km/h kibirható felette csak füldugóval, egy naked bike-on, gyári kipufugóval..

Szélzaj van rendesen..

2022. okt. 31. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnézem. Van egy scorpion nekem is. Nem a legcsendesebb én is úgy tapasztaltam. Viszont nagyon szép a festése, mintája, ezért választottam, akkor még nem tudtam, hogy szélzaj tekintetében nem a legjobb. Mondjuk tetszik, ezért szeretem. De ha sisakért nyúlok a BMW-t veszem magamhoz általaban, az vált be minden szempontból a legjobban.

1# voltam

2022. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A többi sisak csendesebb? Csak füldugóval tudom használni a scorpiont, most ezért vegyek 500.euróert schuberth allitolag az a legcsendesebb..

De erre az eladó nem mondta hogy zajos lesz..

Kénytelen leszek mert faj a szélzajtól benne a fülem..füldugóval, ha leveszem utana olyan kóvajgós a fejem..azért nem ezt várnám..

2023. nov. 27. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!