Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható Japán, Koreai,...

Megbízható Japán, Koreai, benzines autók?

Figyelt kérdés
Amik nem rozsdásodnak...

2022. szept. 28. 13:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Mennyiért?
2022. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Első autónak szeretném 2.000-2.500 euróért.
2022. szept. 28. 13:35
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Ignis, Wagonr, Swift, Corolla 1.4. Én a koreaikat nem szeretem, inkább ezek.
2022. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

úgy a japán, mint a koreai autók egyformán megbízhatóak, és nem rozsdásodnak.Idestova harminc éve használok japán autót, de még egy sem hagyott szarban. Az sem utolsó, hogy még rozsdafoltot sem láttam, pedig most használom a hetedik japán kocsimat.(mind automata).

A szolgálati kocsim koreai, ugyanúgy kiváló termék...ez igaz, hogy dízel, de akkor is hibátlan.

2022. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Bármi, ami Nissan.
2022. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Víctor Orbanescu ***** válasza:
18%

Kia, Hunyadi, Toyota, Micsubicsi, Honda, mind fasza.

Mazda jobban rozsdásodott régebben, nem tudom, a mostaniak milyenek, de amúgy az is cukor. Nissant nem ismerem. Subarura meg nincs pénzed, az neked mindegy.

2022. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%

1 millió Ft-ja van rá, magyarul a kora 2000-es évek autói amik max beleférnek a keretbe. Ez pont az a korszak, amit ma messziről kerülni kell minden gyártótól, mert pont mára jut el nagyon sok autó közülük egy teljes motorfelújításig, vagy szinte bármilyen komolyabb zsebbenyúlásig.


Igazából majdhogynem mindegy az autó, egy komoly és alapos átnézetés szakszervízben a minimum, de még az sem 100%-os garancia.


Pl az 1ZZ-FE Toyota motor híresen f0s az olaj témában, ami bejárta anno a komplett Toyota palettát, Yaristól a Celicaig. Ismerősöm most van túl egy ilyen motor teljeskörű felújításán, nem szeternéd tudni az árát, inkább csak annyit mondok, hogy Toyota esetén kerüld ezt az 1.8-as motort, vagy az első kérdés legyen, hogy volt-e cserélve, felújítva, komolyabban javítva. Ha cserélve volt, vagy nem volt felújítva, sem hozzáérve, akkor búcsú, mert a cserélt motor is bármikor összezakkanhat.


Ma már a japán autó sem garancia semmire, kilehet fogni nettó sz0pórollert.

2022. szept. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Megbízható Japán, Koreai, benzines autók?


Igen mind megbízható, de a mazdát kerüld mert kirohad alólad.

2022. szept. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Nissan csak sajnos már elkéstem az alváz védelemmel.
2022. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért kb. 20 éves koreai autót tudsz megvenni és ennyi évesen a rozsdát már nem tudod kikerülni, valahol megkezdte.
2022. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!