Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E60 M4-es úton van traffipax/s...

E60 M4-es úton van traffipax/sebessegmeres?

Figyelt kérdés

A google talalatok alapjan nem, de tiszapuspoki kornyeken mintha lattam volna kamerat telepitve. Vagy az csak azt nezi hogy van e ervenyes matrica?


Elore is koszi!



2022. okt. 2. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy mindkettő van.
2022. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia.



Akkor hh nincs fent hivatalosan a neten? Ugy tudtam mind fent van.

2022. okt. 2. 21:41
 3/9 anonim ***** válasza:

És ez miért érdekes? Közigben akkora hatalmas rátartás van, hogy ne mond nekem, hogy neked az lassú.

Nincs semmi olyan törvényi előírás, amely szerint bármilyen formában mxilvánosságra kellene hozni ezek helyét.

2022. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem lassu. 135el mentem de csak azert mert mikor mar lejottem akkor esett le, hogy ez autout volt es nem autopalya. Elbambultam. De gindolom te tokeletes vagy es meg sosem hibaztal.
2022. okt. 2. 22:13
 5/9 A kérdező kommentje:
15 eve van jogsim es megjegyzem sosem volt meg semmilyen kihagasom..
2022. okt. 2. 22:14
 6/9 anonim ***** válasza:
135-től büntetnek, de valamivel fölé szokták állítani. És ha a kocsi sebességmérője mutatott ennyit, a tényleges valamivel kevesebb.
2022. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fix traffi nincsen.

Ilyen kijelzőkkel van telepakolva, de azokon csak térfigyelő van.

2022. okt. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi!!


6-os : a telefonos GPS mutatott annyit, azért féltem. :)

2022. okt. 3. 13:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Van. Pest felé menet Üllőnél, nem sokkal azelőtt, hogy amúgy is kikerülne a 100-as meg 90-es tábla. Pest felől jövet nem rémlik, de megszokásból Üllőig és Cegléd után már nem szoktam annyira hajtani. Szolnok Cegléd között kétszer is futottam már bele rendőrautóba, bár először útdíjellenőrnek néztem, de az a szakasz nem is fizetős (na meg ahogy lejössz róla, ahol még építik Törökszentmiklósnál is van egy nagyon kedvelt helye a jardnak már sok-sok éve, de az ugye nem fix).
2022. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!