Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A magyarországi autószalonokba...

A magyarországi autószalonokban/márkakereskedőknél valaha kiállított autók hány százaléka lehet még forgalomban az országban?

Figyelt kérdés
Tehát ami nem csak vásárlói rendelésre jött egy adott szalonba, hanem bent ki is volt állítva, azok az autók közül mennyi % lehet forgalomban az országban (a 90-es évek elejétől számítva) ?

2022. okt. 23. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez senki emberfia meg nem mondja neked, a kozponti nyilvantartasokban ugyanis nincs benne hogy szalonauto volt-e vagy sem, amit akarmikor is eladtak.
2022. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
x.
2022. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

hogy a kérdezőnek a hülye kérdése ne vegye el a kedvét, akkor ime az én autóm..


Szalonban állt néhány hónapot, onnan vettem meg. Természetesen mint bemutatóautó, full felszerelt volt, és a legdrágább. Hogy mi volt az? Egy kétajtós, 1.5-ös automata, GS felszereltségű Szwift. Ja, ez 17 éve volt. A mai napig hibátlan.


Amúgy az első automata Szwiftemre fél évet vártam a befizetéstől, mert meg kellett várni, hogy Japánból meghozzák a belevaló motort-erőátvitelt. Hibátlan autó volt az is.

2022. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!