Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E-Titanánal vagy a kreszteszt....

E-Titanánal vagy a kreszteszt.hu-val készüljek a kresz vizsgára?

Figyelt kérdés
Melyik kérdései lesznek benne?
2022. okt. 27. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Ezerszer leírtuk, még mindig ugyanaz: egyikkel sem!!!!!!!!!!!

A tesztekkel csak akkor kezdj foglalkozni, amikor már megtanultad és meg is értetted a szabályokat. B-s jogsinál tízezer kérdés van. Ez messze több szöveg, mint maga a KRESZ mindenestől. Látszólag ugyanolyan mondatok, csak egy szó, egy vessző stb. eltérés van. Ennyit nem lehet begyakorolni.

És amikor majd egyedül ülsz a kormány mögött, nem ABC gombokat kell böködni, és nincs egy perc gondolkodás sem.

Fél másodperc kihagyás, és emberek halnak meg.

A szabályok ismerete, logikája stb. az, amit tudnod kell.

2022. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Gyakorlással.
2022. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Látszik a piros nyomkodásból is mennyi közveszélyes őrült van az utakon. Nem szeretnék velük találkozni.
2022. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De ha tudtok valami észérvet arra, mi a hiba az írásomban, az a kérdező hasznára is válik, és én sem hülyén halok meg.
2022. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az eTitán hivatalos, a többiben lehetnek hibák. De én is azt javaslom, hogy csak a vizsgaszituációt gyakorold, amikor már mindent tudsz.

Azt hiszem, hogy az eTitánnak van oktató része is, nem csak teszt. Azzal semmi gond.

2022. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az e-Titannak legalább van oktató része, és a modulok végén tesz, illetve ugye lehet teszteket írni amíg tart az előfizetés. De teljesen mindegy, hogy utána mennyi tesztet töltesz, mert úgyis lesznek olyan kérdések amikkel nem találkoztál az otthoni gyakorlások alkalmával. Vizsgán többet is találtam ami egyáltalán nem volt ismerős, viszont mivel megtanultam a kreszt, így a jó válasz nem volt probléma.
2022. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az e-Titan hivatalos, es a tananyaggal kezdi, nyilvan kaptal hozza admint es jelszot. Olvasd el a tajekoztatot es toljad a tananyagot es a kerdeseket.
2022. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
e-Titánal már végeztem a végén a próba vizsgát rengetegszer megcsináltam már.
2022. okt. 27. 16:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Két óra alatt végeztél? Nahát? Mert így ezzel a közléseddel értelmét veszti az egész.

Csak egyféle KRESZ van. Egyes weboldalakon található tesztekben előfordulnak tévedések, de a kérdések mindenhol azonosak.

Ha pontos választ akarsz, akkor azt mondom, hogy az e-Titán kérdései biztosan szerepelnek a vizsgához használt programban is, de sokkal-sokkal több. Több, mint tízszerese.

2022. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 A próbavizsga mellett van benne vizsgafelkészítő is, az épp elég a gyakorláshoz, de mint le lett írva, valószínűleg direkt vannak olyan kérdések a vizsgán amik egyedi megfogalmazásuk, szituációjuk alapján nem fogsz találkozni otthon.
2022. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!