Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audit szeretnék vásárolni....

Audit szeretnék vásárolni. Valahol le lehet kérdezni az autó előéletét ha tudom az alvázszámot? Márkaszervízben megoldható?

Figyelt kérdés
2022. nov. 9. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

rendszám megvan?


Ha van ügyfélkapud, akkor a JSZP-n le tudod kérdezni az előéletet.


Jármű Szolgáltatási Platform - Magyarorszag.hu

2022. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 hacsak nem most hozta be valami nepper és még nincs magyar rendszáma, mert az csak akkor lesz, ha már megvan rá a vevő
2022. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2: OK, jogos! :) Bocs, erre nem gondoltam.
2022. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Alvázszám alapján CarVertical-on is letudod kérdezni és megtudhatsz róla pár infót.


Ezen kívül a márkaszervízek is hozzá férnek az autó adataihoz alvázszám alapján.

2022. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Márkaszervizbe érdemes elvinni. Egyik ismerősöm is majdnem megvett egy kocsit amiben az óra szerinti km közel négyszeresen volt a valós.
2022. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem zsákutca, mert a carvertical egy nagy sz...r, fele se igaz amit ott írnak,

de inkább nem írnak semmit. Márkaszervízekben lehet próbálkozni, ha van ismerős, vagy meg lehet valakit kenni, de enélkül meg csak a tulajdonosnak adnak ki adatokat a kocsiról.

2022. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy #6 írja, az alvázszámos lekérés az egy pénztemető.


Kérdezd meg az eladót, hogy vanhe rendszám, ha igen, akkor az alapján JSZP, ha nincs, akkor rejtély marad.

2022. nov. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rendszámmal JSZP, Márkaszervízben engem elhajtottak, nem adják ki.

Egyébként alvázszám alapján autodna-n pl lehet kérdezni egy kis pénzért elég sok mindent

2022. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!