Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cross Motor szerelöt keresek...

Cross Motor szerelöt keresek aki kijönne házhoz természetesen az utiköltséget állom. Balkány közelébe tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 9. 17:34
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Cross motor 125ccm kicsi gyermek motor akumlátor probléma. Azt nem tudom hogy az akumlátornak köze lehet ahozz hogy lassan ment a cross? Vagy pedig azért ment lassan mert nem váltottam? egy ideig csak eggyesben megyek vele 4fokozatos. De még nem merek váltani. Sajnos a családombol senki nem ért hozzá. Szeretnék segítséget kérni.
2022. nov. 9. 17:38
 2/25 anonim ***** válasza:

Honnan szeded, hogy akku probléma, ha váltani sem tudsz még?

Mi a konkrét tünete a hibának?


Ha egyesben mész, akkor természetesen nem fog gyorsulni tovább egy adott sebességnél és szétforgatod szerencsétlen motort.


Amúgy helyi facebook csoportban érdeklődj, esetleg a közeli városokban keress motor- vagy autószerelőt.

2022. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
16 éven aluliak nem használhatják az oldalt.
2022. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ahogy látom neked inkább jogosítványra és motoros oktatóra lenne szükség
2022. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

17vagyok... Onnan veszem hogy az akumlátor tegnap be füstölt. Jól van nem ez volt a kérdésem. Igen még csak eggyesben merek vele menni. Már néztem a Facebookon. 1hete motorozom persze hogy nem merek még váltani. Am szerintem olyan írjon aki tud nekem segíteni mivel apukám kórházban van és sajnos ezért nem tudom szálítani szerelöhöz. Ezzért kellene házhoz jönnie. De tényleg az irjon aki segíteni szeretne. Vagy ha nem akkor szerintem törlöm a ki írást.


Szerintem az tök nórmális hohy egy 17éves lány szeretne meg tanulni crossozni és hogy még nem merem váltani. De eddig ment a cross rendesen de ma úgy éreztem hogy le ál alattam szerintem azért mert nem váltottam de eddig sem váltottam és ment rendesen. Az akumlátornak szerintem ehez nincs köze. Tényleg az írjon aki tud nekem segíteni egy szerelő aki házhoz jön Balkány közelében....

2022. nov. 9. 18:18
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen a motoros oktatás 2 heten belül elkezdődik :) ezért kellene szerelő 😀 nyáron meg a jogsi
2022. nov. 9. 19:04
 7/25 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy az akku füstölt?


Ha nincs motorszerelő a környéken, akkor autószerelő vagy kisgépszerelő is lehet, hogy tud segíteni, ha nincs nagy baja.

Egy telefonhívást megér.

2022. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Hát ha 2 hete csak egyesben gyilkolod min csodálkozol, hogy a lelkét is kiköhögi?

Pont, hogy egyesben a legnehezebb motorozni, mert ott a legnagyobb a nyomaték, meg a mororfék. De Te tudod...

2022. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszi 7 es holnap felhívom. Igen 2hetes de kb 3szór lett használva. Meg amikor ma mentem vele fura hangot is adott ki de az szerintem azért mert nem váltottam. Igazság szerint nem merek váltani félek hogy nagyon gyors lessz és kimegy alolam.
2022. nov. 9. 21:06
 10/25 A kérdező kommentje:

Irtam elözőleg hogy 1 hete motorozom azt inkább úgy kellet volna fogalmaznom hogy a szomszédom 1 hete megy vele itt az utcánkban ő tud váltani de én nem merek váltani csak eggyesben merek. Holnap viszem át hozzá és megnézi mert amikor ma megáltam vele akkor le is ált. Szerintetek a töltő is elromlott? Zárlatott kaphatot a tegnapi miatt? Mert hogy füstölt az aksi és nem tudtam róla levenni mert szikrázott.



Vagy holnap a szomszédom a sajátjával próbálja meg tölteni vagy nem szabad?

2022. nov. 9. 21:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!