Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Merjek-e jelentkezni vizsgára,...

Merjek-e jelentkezni vizsgára, hogy az e-titánban mindig sikeres próbavizsgát teszek, a Kreszteszt.net oldalon viszont nem mindig sikerül?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szabályismeretekkel hogyan állsz? A vizsgán nagyságrendekkel több kérdésből dob a gép, mint ami az e-titánban van.
2022. nov. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Merj, az e-titan a fontos, hogy ott sikerüljenek a próbavizsgák, ugyanis ugyan azokat kérdezik vissza az elméleti vizsgán
2022. nov. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Merj, a vizsgaidőpontig még lesz kb. 2 heted gyakorolni, mert sosem "holnapra" adnak időpontot.

A két hét alatt pedig nyomass minden nap jó sok tesztet, mindkét felületen, jó úton haladsz 😊

2022. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"A vizsgán nagyságrendekkel több kérdésből dob a gép, mint ami az e-titánban van."


Ez ilyen formában nem igaz, tekintve, hogy az e-titán a hivatalos KRESZ program, így az ott felbukkanó kérdések jöhetnek elő a vizsgán is. Nyilván van több ezer kérdés ebből kapsz 55-öt.

2022. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
4. De ez igaz. Most nem tudok neked olyan oldalt keresni, amelyik megbízható lenne számodra, de a B vizsgán tízezer körüli a kérdések száma, az e-titánban meg talán ezer sincs. Néhány éve turbózták így fel, a gondolkodás nélkül böködők ellen.
2022. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Merjél.


A kreszteszt.net oldalon egy csomó hibás vagy nem egyértelmű kérdés van.

2022. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

2-es vagyok, nem tudom a többi vizsgázó mikor vizsgázott, én csak pár hónapja, de emlékszem, hogy ugyanazok a kérdések jöttek amiket a vizsga előtti napokban a próbavizsgán csináltam. A témák sorrendje ugyanolyan, elején apró vezetéselmélet kérdések, aztán melyik tábla mit jelent, aztán a közepe felé a 3 pontos, szituációs kérdések, a vége felé pedig a műszaki jellegűek.

Mindössze annyi az eltérés, hogy az e-titán arculata kék-fehér, a vizsgán meg ilyen tejeskávé színű. Semmi más. Nem kell aggódni. Amúgy is szerintem a kérdések javarészét egy alsós iskolás is meg tudná válaszolni, mert józan ész alapján is lehet tudni.

2022. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7. Egy cikk:

[link]


„Az új kérdésbankban nemcsak a kérdések száma nagyságrendekkel több, hanem állítólag azok minősége is jobb”


A nagyon nagy számú kérdés úgy jön ki, hogy nagyon hasonló szituáció sokféleképpen van megkérdezve, illetve apró eltérések vannak a kérdés szövegében.

Nem keresgélek ilyeneket, hanem szemléltetésül írok valamit. Nem közlekedés, mert nem töröm most a fejem, hogy magam találjak ki valamit.

De ilyen jellegű dolgok vannak benne:

Az alábbi rántott hús receptben melyik összetevőt kell utoljára az alapanyagokhoz adni.

Az alábbi rántott hús receptben melyik összetevőt kell elsőként az alapanyagokhoz adni.

Olvasod a kérdést, és mivel tudod a választ, bököd is a jónak gondoltat.

De nem az első van előtted, ami már ismerős, hanem a második. Egy szó eltérés.

2022. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent a "sikeres vizsga" számodra? E-titán a mérvadó, de ott azért zsinórban hibátlanokat kéne tolni, akkor az éles vizsga is max 1-2 hibával tuti meglesz. Értem én, hogy 65 ponttól sikeres, de nagyon síkhülyének kell lenni a 65 ponthoz, pl. ha képes vagy 3 pontos kérdést rontani, a helyedben még tanulnék.
2022. nov. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 De ugyanez megvan az E-titánban is, csak nyilván nincs olyan ember, aki csinálna több ezer tesztet, hanem letudja a kötelezőt aztán viszlát.


Pont ez az e-titán lényege, hogy ne bemagold a kérdéseket, hanem a feladatot értelmezd.

2022. nov. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!