Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hirtelen van olyan sok...

Miért hirtelen van olyan sok önkiszolgáló autómosók?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon kis faluban élek és itt kb. egy év óta van három önkiszolgáló autómosókat. Máshol is hirtelen mindenhol van egy önkiszolgáló autómosó. Van valamilyen speciális okát, mint egy állami programot, vagy ez véletlen?

2022. nov. 11. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Véletlen. Mert a beruházáson kívül kb semmit sem kell csinálnod és termeli a pénzt.
2022. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Melyik nagyon kis faluban van három önkiszolgáló autómosó?
2022. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
A fogalmazás alapján nem Magyarországon.
2022. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bócsa.
2022. nov. 11. 18:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megyeszékhelyen lakom. A környékünkön pont annyi mosó van, mint pl. 5 éve volt. Egy új sem nyílt azóta.
2022. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk volt egy és pár év alatt tönkre is ment.

Volt úgy a jó napos időbe hogy egy kocsi se ment hetekig mosni.

Hitelből több mint 10 milla volt az indulás és a házat meg az anyósa házát vették jelzálognak.

Fosott is az ürge ha nem tudja fizetni megy 2 család az adósok sorsára.

Aztán amikor volt bármi javítás akkor csillagászati összegért jött ki a szerviz.

Valóban úgy tűnik hogy dől a pénz de ez közel se így van.

2022. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van rá kereslet... "divat" lett a kocsimosás.

Nálunk is nyílt egy tavaly év elején asszem'... de lehet tavaly előtt.


Kis falu, környéken még 3 kis falu, szóval mindenki ide jár.

Ahányszor elmegyek előtte mindig foglalt az egyik beálló (2 beállós).

De sokszor még sor is van.

2022. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a Tesco parkolóban van egy ilyen mosó. Nem most nyílt, már legalább 7-8 éve megvan. Többek között azért mosok otthon, mert mindig hatalmas sor van. Főleg hétvégén esélytelen. Sorban állás van, megy az "okosok" egymás elé furakodása. Konkrétan egyszer szemtanúja voltam, hogy verekedés lett belőle, hogy ki következik. Na, akkor döntöttem el, hogy nekem erre nincs szükségem. Inkább otthagytam a francba, lemostam itthon.

Gondolom egyre több az autó. Nem ritka, hogy egy családban több autó is van, ami 20-30 éve még nem volt nagyon jellemző. Panellakóknak is van egy vagy több autója, amit nem árt időnként lemosni. A slagot nem engedheti le a 10.-ről, ezért az ilyen mosókat veszik igénybe. Az utóbbi pár évtizedben ezért nőtt ezekre az igény.

2022. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert kell
2022. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!