Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 8,5 éves Mazda 3 melyik...

8,5 éves Mazda 3 melyik társadalmi rétegnek van?

Figyelt kérdés
Persze, lehet panelbe is Mazda 3-at venni minden spórolt pénzen

2022. nov. 13. 20:21
A kérdező szavazást indított:
Alsó-középosztály
Középosztály
Felsõ-középosztály
“Elit”
17 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
LoL
2022. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Magyarországon középosztály, nyugaton meg bárkinek.
2022. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Én panelban lakom Gazdagrétrn és nem igazán hiszem hogy akkora luxus volt megvenni a 8 éves Mazda 3 mat a spórolt pénzem 20% áért
2022. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

oszt tudod-e kérdező, mi is a középosztály?..megasztán miért is venne mazda 3-at, amikor vehet mercit is?..hammármközéposztály...


A #2-es válaszát ízlelgesd.

2022. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

A mazda 3 egy tök átlagos kompakt alsó-középkategóriás autó. Az Astra, Focus, Ceed, stb konkurense. Egyáltalán nem egy felső kategóriás prémium luxusautó, hiába szeretnéd ezt hinni kérdező.

Az hogy van egy lassan 9 éves használt kocsid, pedig nem olyan nagy ritkaság Magyarországon, mint hiszed. Én nem vágnék ezzel föl, mert csak kiröhögnek.

A panelozás pedig végképp nem értem, hogy jön ide... Hol van előírva, hogy aki panelban lakik, kötelező kizárólag busszal közlekednie?! Volt munkahelyemen pl főosztályvezetőről tudok, aki panelban lakott. Nem azért, mert nem tudott volna máshova költözi. Hanem nem akart.

2022. nov. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem nekem van ilyen autóm. Van egy nagyon fura hobbim, hogy munka, autó, és öltözködés alapján próbálom belõni mások életszínvonalát
2022. nov. 14. 07:56
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Milyen kérdés ez ? Nyilván valamennyire összefügg az egszisztencia azzal, hogy milyen autód van. Nekem is 3.gen Mazda 3 van, panelban lakok és sokat gyűjtöttem rá. Nyilván a gazdagabb réteg batár nagy audival meg bwm-vel jár, de nem feltétlen kell ezekben összefüggést keresni.
2022. nov. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Én nem látom sok értelmét ennek, ha már ismered annyira az embert, hogy tudod hol dolgozik akkor azt is tudod kb. mennyit keres, akkor meg is van oldva a kérdés.
2022. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

"Van egy nagyon fura hobbim..."

Értem. De ez alapján szerintem nem lehet általánosítani. Ismerek olyat, akinek van mit a tejbe aprítani, de mégis egyszerű öreg autókkal jár. A másik véglet, meg aki drága, fiatal autót vesz, de cserébe eladósodik, erőn felül költekezik. Vagy van aki drága új autót vesz, de nem adósodik le, nem jár nyaralni, nem jár fesztiválokra, nincs drága hobbija, stb. És még sorolhatnánk. Ha csak ezt nézzük, sok esetben nagyon téves következtetéseket lehetne levonni.

Csak abból hogy valakinek van egy 9 éves mazdája, nem lehet megállapítani az anyagi helyzetét, életszínvonalát. Önmagában abból sem, hogy valaki panelban lakik-e vagy nem.

2022. nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
A középosztály teljesen el fog tűnni, csak a rohadt gazgadok lesznek és a nincstelen csorók. Ez a GREAT RESET lényege.
2022. nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!