Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy egy 95-96...

Miért van az hogy egy 95-96 Fiat puntot meglehet kapni 300 ezerért de más márkából csak régebbit? Tükrözi a minőséget? Mert a Suzukinál is olcsobb!

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 15:14
 1/8 anonim válasza:
100%
valószínek tartom hogy a szerkezetet már agyon hajtották
2008. dec. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így látatlanban nehéz megítélni. Mindenesetre én a Suzuki márkát többre becsülöm. A régebbi olasz autóknál elég sok probléma szokott lenni! Természetesen, lehet, hogy a tulaj megszorult és kénytelen olcsón eladni az autót. Egyszerű, nézd meg és próbáld ki! Lehet, hogy lesz egy jó Fiatod.
2008. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

természetesen, tükrözi

az első generációs puntók elég szervizbarát autók (értsd. sokat kell szerelni) tipikus fiat

Egy ugyanannyi idős japán, pl. Suzuki sokkal jobb választás, azokhoz még mindig csak olajcserekor kell hozzányúlni

Ha jót akarsz nem veszel olyan puntót. ;)

2008. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nő létemre sokáig mozogtam autószalonokban. Dolgoztam Fiatnál és Suzukinál is. A Fiatokkal rengeteg probléma volt, még a szervizes srácok is utálták őket. A Suzukikkal viszont alig volt gond.
2008. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azt kell írnom,hogy tükrüzi az ára a minőséget. Kb két hónapja vettem egy fiat puntot 300.000 ft-ért 1996-os és írtó sokat költöttem rá. Még most is vannak hibái,mint pl, a fűtés megadta magát két hete,a km óránálk egyfolytban kerreg valami menet közben,első reggeli indulásnál nincsen alapjárat pár percig. A fiat előtt Suzukiaim voltak és azokkal soha semmi bajom nem volt. Gondoltam váltok és kipróbálok mást ha már annyira szídják sokan a Suzukit,hát mélyen megbántam,hogy fiatra váltottam. Úgyhogy akit lehet erősen lebeszélek a fiat puntókról.
2009. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi ez hasznos volt de mivel lejebb szűkült a keret valószínűleg egy kis Ford fiesta lesz.
2009. jan. 8. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Olasz autót ne vegyél. Csak ha szereted a kihívásokat, mert abból lesz bőven. Suzukit viszont annál inkább érdemes venni, nem nagyon romlanak el, csak a kopó alkatrészeket kell cserélni. Ilyenek az újabb Daewoo-k is, Kalostól felfelé. az ázsiai autóiparra nem jellemző a gyakori meghibásodás, úgy ahogy a németre sem. Szerelő vagyok.

Üdv.

2009. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ledzep ***** válasza:

Én megcáfolnék most mindenkit

6 éve gyűröm az utakat punto 55 s-el

egy évben összegyűjtöttem annyit hogy mindent megcsináltassak rajta egyszerre

és azóta(3 éve) csak az olajcsere van....max a lengéscsillapító ment 1x tönkre a felénk létező "minőségi" utaknak köszönhetően

a suzuki az papírautó......ismerősöm mérnök és járt a suzuki gyárban többször is és látta hogy miből van a autónak nevezett vmi

ne essék sértődés

de az olasz autók ha régiek is, de jók!

Ja és ahhoz hogy bármilyen autóval kevés gond legyen olyan hozzáállást kell mutatni a tulajdonosának, azaz nem kell gyilkolni

2010. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!