Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autómosót szeretitek...

Melyik autómosót szeretitek jobban a kézit, vagy a gépit? És miért?

Figyelt kérdés
2022. nov. 28. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Saját magamnak mosom a kertben MINDIG.


gépibe meg végképp soha nem mennék!!!

2022. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
75%
Kézi.Mert gyors,lecsapatom és megyek tovább a végtelenbe
2022. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gépibe nem megyek soha, mert szétcseszi a fényezésemet. Ha kell akkor én magam kézivel lemosom évi kétszer.
2022. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is itthon az udvaron mosom.

Van sterimob, porszívó és kompresszor is belülről kifújni a port.

2022. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nemzeti sport az autómosás, különösen amióta minden sarkon van egy mosó.
2022. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon régen volt egy jó gépi mosó de mióta fel lett újítva a hely, lecserélték a komplett készüléket, azóta kegyetlen rossz. Beállásnál alap hogy tető antennátle kell szedni, csomagtartót, tükröket behajtani stb... Azokat nem is mossa át alaposan emiatt, de ha nem hajtom be akkor behajtja a gép szóval tök mindegy. Aztán ahogyan mossa a kefével a fél autó úgy marad dzsuvásan mert a kisebb hézagokba nem ér be sehogy sem és hiába öblíti elő, meg habozza be és van sugaras öblítő semmit nem ér az ég világon. Nagyon nem alapos és ahhoz képest drága mint ha egy kézi mosóba vinném vagy otthon pancsolnék vele.


Amikor elkészült itt az egyik önkiszolgáló kizautómosó ráadásul a házunktól 20 méterre én azóta oda kijárok simán lemosom, ott nem izélnek ha saját vegyszert használsz főleg ha nem tartod fel a sort. Én úgy szoktam hogy kimegyek, kezdésnek sima vizzel leveretem a dzsuva nagyját már ha van, az egyik mosó állás tud alvázmosást ami nem az igazi de arra jó hogy az alvázra feltapadt sár nagyrészét leveri legalább. Ameddig megy ez a program, ami kb 1 perc szokott lenni addig saját szerrel befújom azautómat hogy addig is legyen valami, majd jól felhabozom saját autómosó kefével ami biztos hogy nem okoz gondot végigszaladok rajta, aztán leöblítem jó alaposan, utána pedig gyors hazagurulok ameddig vizes és akkor az apróságokkal már elpiszmogok az udvaron.

2022. nov. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kézi, vagy ha kevésbé piszkos akkor érintésmentes gépi is megteszi, hagyományos automata jellemzően karcol. Szennyezés miatt otthoni mosásnak nem vagyok rajongója.
2022. nov. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!