Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes E osztály mennyivel...

Mercedes E osztály mennyivel nagyobb belül mint a C?

Figyelt kérdés
Ültem egy c osztályban, és hát nem tudom mit esznek rajta, 180 centi és átlagos testalkatú vagyok, de olyan szűkős kis hoki volt... Pedig gyönyörű autó. :( Azt szerettem volna régebben. Az E osztály azért már értelmes méretű beltérrel rendelkezik? Bár úgyis kipróbálom majd, kíváncsi vagyok, másoknak mik a tapasztalataik. Csak szerintem kis lofing a C osztály beltere? 160 centivel meg modell alkatú nőként gondolom rendben van, de amúgy kinek jó?

2022. dec. 10. 17:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Sedanról lenne szó.
2022. dec. 10. 17:58
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem w211-es e osztályom van és a 192cm magasságomra állított ülés mögött bőven elférnek. Elől is akkora a hely hogy kb bármekkora ember elfér benne. Ha teljesen hátratolom az ülést a lábam is ki tudom nyújtani. Minden irányban nagy az e osztály (legalábbis a w210-w211). Ültem újabb e osztályban is ami sokkal szűkebbnek tűnt.
2022. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
c merci mondeo osztály , mondeo nem kicsi autó . neked az e merci is kicsi lesz , tudom jól milyen érzés ha az embernek mereven max 13 cm
2022. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4: A mondeo tágasabb, az van sógoromnak :D Egyébként nem gáz ha mereven csak 13 centi neked, ha szeret egy lány elfogadja, emiatt ne legyen komplexusod. Egy autóra viszont nem tanácsos kidobni milliókat, ha nem férsz el benne kényelmesen.
2022. dec. 10. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Google, egy kattintással megtalálod méretezett metszeteket és máris tudod melyik méret mennyivel nagyobb
2022. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Nekem az 5ös bmw is szűk volt a rendkívül fenyegető 175 centimmel, ami ugye egy méret az E-vel, nem én nem fértem el hanem mögöttem volt szűk. Még pl a cégesem egy superb, ami lényegében ugyanakkora, de észrevehetően sokkal nagyobb a hely benne.
2022. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!