Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha már a parkolóellenőr...

Ha már a parkolóellenőr kitette a cédulát a szélvédőmre, akkor már otthagyhatom a kocsit azon a helyen pár órára nyugodtan?

Figyelt kérdés
2023. jan. 17. 10:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak ne állj vele azonos körzeten belül sem arrébb, volt már aki így megszívta, mert az erre vonatkozó jogszabály többféleképp értelmezhető. Ott hagyd ahol megbírságoltak.
2023. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen alapon mi van, akkor ha megtartja valaki a mikuláscsomagot, majd legközelebb maga kiteszi a szélvédőre?


Akkor ezzel megúszhatja az úajbb büntetést, mert a parkolóőr azt hiszi, hogy már büntetve van?

2023. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem, mert bekerült a rendszerbe. Legközelebb jön az őr, lekérdezi a rendszámot és látja hogy aznap nem volt büntetve, csak x nappal korábban.
2023. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
4: jó, de ha egyből látja a szélvédőn a csomagot, akkor lehet, hogy le sem kérdezi, mert minek, ha látja, hogy büntetve van?
2023. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 Mert nem aranyhal, hogy ne emlékezzen rá, hogy azt ma még nem bűntette.
2023. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
6. Amikor még a Városligetnél ott volt az a hatalmas markoló, láttam olyan autót, amelyen már minimum 8-10 mikuláscsomag volt.
2023. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
7# Az lehet, hogy lopott autó volt.
2023. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan szitu, mint z enyém. Egyszer autócsere után felmentem a pályára matrica nélkül, tudtam, hogy van egy óra türelmi idõ, de kicsúsztam belõle, ennek ellenére megvettem a 10 naposat. Mivel külföldi a címem, nem akartam plusz költséget, így bementem a kezelõhöz, hogy rendezzük, ha benne vagyok a rendszerben. Még nem voltam, de javasolta, hogy kérdezzem meg telefonon , és ha megjeleni a rendszerben akkor tudom fizetni, mielõtt elküldik.



Rákéedeztem, hogy akkor ma jobban jártam volna, ha már nem is veszek, és úgy megyek a határig?

„Tulajdonképpen igen“.

2023. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem maga a parkolóőr mondta, hogy egy nap - egy csomag. Nem fog kétszer megbüntetni.

És nem kell semmit se megjegyeznie. Minden elektronikusan megy. A rendszám alapján látnak mindent, hogy van-e bérlet, engedély, stb. A büntetést is látja, akkor is, ha nincs rajta a csomag.

2023. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!